Co zabrać na Pol'and'rock Festival 2023? To lepiej zostaw w domu. Inaczej szybko skończysz imprezę

3 sierpnia rozpoczyna się Pol'and'rock Festival 2023. 29. edycję ponownie gościło będzie Lotnisko Czaplinek-Broczyno. Co zabrać na Pol'and'rock? To lepiej zostaw w domu. Mogą grozić za to nieprzyjemne konsekwencje.

"Najpiękniejszy festiwal świata" rusza 3 sierpnia i potrwa do 5 sierpnia. To już 29. edycja imprezy, która od kilku lat organizowana jest na terenie lotniska Czaplinek-Broczyno. Na scenie Pol’and’rock Festiwal 2023 wystąpią m.in. Bullet for My Valentine, Proletaryat, Krzysztof Zalewski, Brodka czy Kwiat Jabłoni, a imprezę tradycyjnie zamknie Piotr Bukartyk & Ajagore. Co zabrać na "woodstock"?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Nowości na Netfliksie w sierpniu 2023 [ZWIASTUN]

Pol'and'rock Festival 2023. Co zabrać na "woodstock"?

Kiedyś Przystanek Woodstock, dziś Pol’and’rock Festival, od lat przyciąga tłumy. 29. edycja odbędzie się w znanym już miejscu. Lotnisko Czaplinek-Broczyno gościło festiwalowiczów również w 2022 roku. Tradycyjnie przyjezdni mogą skorzystać z pól namiotowych, bezpłatnego oraz płatnego z dodatkowymi udogodnieniami. Co zabrać na Pol’and’rock Festival? Lista nie jest długa, są jednak rzeczy niezbędne, których lepiej nie zapominać. Obowiązkowym elementem są oczywiście namiot, śpiwór i karimata. Warto zabrać odzież na zmianę, cieplejszą bluzę, pelerynę lub płaszcz przeciwdeszczowy i kapelusz albo chustę chroniącą głowę przed upałem. O czym jeszcze pamiętać?

  • ręcznik szybkoschnący, kosmetyki i klapki pod prysznic,
  • zakryte buty,
  • papier toaletowy,
  • środki na owady,
  • krem z filtrem,
  • latarka lub czołówka,
  • powerbank i ładowarka.

Jeśli chcesz ze sobą zabrać jedzenie i napoje, pamiętaj, by wybrać produkty, które nie zepsują się w upale. Pamiętaj też o dokumentach, lekach, które bierzesz regularnie, przydadzą się również worki na śmieci do uprzątnięcia obozowiska.

Pol'and'rock 2023. To lepiej zostaw w domu. Lepiej nie ryzykuj

Przed przyjazdem warto zapoznać się z regulaminem festiwalu. Przebywanie na jego terenie oraz na polach namiotowych oznacza, że zaakceptowaliśmy zasady, więc brak świadomości, czego nie wolno robić czy wnosić na lotnisko Czaplinek-Broczyno, może skończyć się nieprzyjemnymi konsekwencjami, w tym natychmiastowym usunięciem z terenu imprezy. Poza oczywistymi przedmiotami, jak broń czy nielegalne substancje, przede wszystkim zabronione jest wnoszenie na teren Pol’and’rock Festival szklanych opakowań. Nie wolno też rozpalać ognisk ani grilla. Zapomnij o lataniu dronem, hulajnodze elektrycznej i spaniu w samochodzie. Zakazane jest też przyprowadzanie zwierząt.

Więcej o: