Ksiądz DJ zrobił furorę na Światowych Dniach Młodzieży. Pod sceną zgromadził się tłum. "Co za nastrój"

Tegoroczne Światowe Dni Młodzieży obfitowały w wiele emocji i wrażeń. Jedną z największych atrakcji dla uczestników był ksiądz, który przejął sterowanie nad konsoletą, organizując tym samym koncert muzyki techno.

Duchowni wielokrotnie udowadniali, że noszenie koloratki i pełnienie posługi kapłańskiej nie jest równoznaczne z rezygnacją z własnych pasji czy zainteresowań. Udowadnia to m.in. pochodzący z Portugalii ksiądz Guilherme Peixoto, który od dłuższego czasu robi furorę na TikToku. Teraz zawładnął również sceną podczas tegorocznych Światowych Dni Młodzieży.

Zobacz wideo Wiemy gdzie Ewa Kasprzyk weźmie ślub i kto go udzieli. "Ksiądz jest afrykanistą"

TikTok księdza DJ-a rośnie w siłę. Na platformie wciąż przybywa mu nowych obserwujących

Z pewnością wielu użytkowników TikToka kojarzy księdza Guilherme’a Peixoto. To właśnie na tej popularnej platformie publikuje filmiki pod pseudonimem Padre Guilherme, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza po prostu Ojciec Guilherme. Przedstawia się nie tylko jako katolicki duchowny, ale również kapelan wojskowy i artysta techno. Na platformie zgromadził już ponad 237 tys. obserwujących Jego energiczne popisy za konsoletą, przeplatane przesłaniami świętych i błogosławionych, cieszą się ogromną popularnością, czego dowodem jest zawrotne 5 mln wyświetleń. Nic dziwnego, że to właśnie on został zaproszony jako gość specjalny na ŚDM. Nagranie z jego występu już trafiło do sieci i robi prawdziwą furorę.

Katolicki DJ wystąpił na Światowych Dniach Młodzieży. Jego występ zrobił furorę

Występ Ojca Guilherme znalazł się w oficjalnym harmonogramie tegorocznych Światowych Dni Młodzieży. Duchowny nie ukrywał swojej radości i wdzięczności za możliwość wystąpienia na tak ważnym wydarzeniu i przed tak dużą publicznością, w dodatku młodych i wiernych Bogu ludzi. Co ciekawe, koncert odbył się 31 lipca 2023 roku, czyli w dniu jego 49 urodzin.

Mój pierwszy dzień na ŚDM w Lizbonie rozpoczął się od występu w Rio de Mouro, 31 lipca 2023 roku. O co więcej mógłbym prosić w dniu urodzin?

– napisał pod fragmentem występu opublikowanym na TikToku. Widać na nim, że jego muzyka wielu przypadła do gustu. Pod filmikiem zaroiło się od komentarzy niemniej zachwyconych internautów. 

Co za nastrój!
Niesamowite!
Religia może być bliska młodzieży, a muzyka nie jest grzechem, ona zbliża
Miło było móc cieszyć się tą imprezą.
Więcej o: