Uczestnicy Pol'and'Rock Festival 2023 byli w szoku. Takich toalet się nie spodziewali

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival dobiegła już końca. Harmonogram wydarzenia dostarczył uczestnikom wielu emocji i wrażeń, jednak tym, co wywołało największe zaskoczenie, były toalety. Zobaczcie, jak wyglądały.

Już od ponad trzech dekad Pol’and’Rock Festival przyciąga do województwa zachodniopomorskiego prawdziwe tłumy. Wydarzenie zainicjowane przez Jurka Owsiaka, początkowo pod nazwą Przystanek Woodstock, to największy darmowy festiwal w Polsce. Czym w tym roku organizatorzy zaskoczyli uczestników?

Zobacz wideo Jurek Owsiak: Połowa wpłacających na WOŚP to wyborcy PiS

Jakie zespoły wystąpiły na Pol'and'Rock Festival 2023? Harmonogram dla wielu był zaskoczeniem

Tegoroczna edycja Pol’and’Rock Festiwal odbywała się w dniach od 3 do 5 sierpnia 2023 roku, a jego harmonogram dostarczył uczestnikom wielu emocji i wrażeń. Na scenie wystąpiły prawdziwe gwiazdy polskiej estrady, w tym zarówno współcześni artyści, jak i ci, którzy debiutowali przed kilkoma dekadami. Swoje największe hity i ponadczasowe przeboje zaśpiewali m.in. Lady Pank, Napalm Death, Krzysztof Zalewski,  Apollo 440, Brodka, LemON, Biohazard, Royal Republic, Spin Doctors czy Kwiat Jabłoni. Zatem nic dziwnego, że impreza ponownie zgromadziła rzesze wiernych fanów. Z myślą o ich bezpieczeństwie i komforcie organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by na terenie obiektu znajdowały się wszystkie artykuły pierwszej potrzeby czy punkty pomocowe. Wielu było zachwyconych tym, co zastali na miejscu.

Woodstock 2023. Pole namiotowe i zaskakujące obiekty sanitarne. Internauci są w szoku

Nie da się ukryć, że w tym roku organizatorzy Pol'and'Rock Festival przeszli samych siebie. Na lotnisku pod Czaplinkiem, na którym odbywało się wydarzenie, stworzono całe miasteczko. Dołożono wszelkich starań, by przez te kilka dni uczestnikom niczego nie zabrakło. Większość osób, biorących udział w imprezie, kultywuje bowiem tradycję, wybierając na nocleg pole namiotowe, które i tym razem stworzono na terenie obiektu. W pobliżu znalazło się kilka sklepów, całodobowy supermarket i food tracki. W razie konieczności skorzystania z porady czy pomocy specjalisty, powstał nawet szpital polowy, a obok niego apteka. Jednak tym, co wywołało największe zaskoczenie wśród imprezowiczów, były toalety.

Dotychczas największym problemem były toalety, a panujący w nich, mówiąc delikatnie, bałagan, skutecznie zniechęcał do załatwiania w nich swoich potrzeb. W tym roku toi toie ponownie wywołały poruszenie, lecz z zupełnie innego powodu.

Ku zaskoczeniu niemal wszystkich na terenie obiektu pojawiły się zupełnie nowe, zadbane toalety. Na platformie TikTok pojawił się nawet filmik, ukazujący ich wygląd. Internauci byli pod wrażeniem. Pod nagraniem natychmiast zaroiło się od komentarzy. 

Wow, luksusy! Czemu jak jeździłam na Woodstock to takich nie było?
Tu jest jakby luksusowo
A podgrzewane deski są?
Dosłownie tron, bo takiego luksusu jeszcze na żywo nie widziałam.
Więcej o: