U sanah "hicior za hiciorem". Nowa piosenka ma już ponad 450 tysięcy wyświetleń

Sanah po raz kolejny w tym roku postanowiła zaskoczyć fanów. I mimo nadchodzącego wielkiego wydarzenia w jej karierze, czyli stadionowej trasy koncertowej, nie zwalnia tempa. Niedawno zaprezentowała nowy utwór. Będzie "kolejny hit"?

Sanah szykuje się do historycznego wydarzenia i nie jest to przesada. Jako pierwsza polska artystka wystąpi bowiem na stadionowej trasie koncertowej. Jako pierwsza rodzima piosenkarka wyprzedała też bilety na występ na PGE Narodowym. Pierwszy koncert zaplanowany w ramach trasy "Uczta nad ucztami" odbędzie się 15 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Kolejne zaplanowano na 8 września na Polsat Plus Arenie w Gdańsku i 22 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tymczasem zapracowana sanah zrobiła niespodziankę fanom i właśnie wydała kolejny w tym roku singiel.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Na której piosence Abba nie zarabia i dlaczego warto jej słuchać jak najczęściej?

Sanah zaskoczyła fanów. Wydała kolejny singiel

Trzy tygodnie temu sanah zaprezentowała kolejny wydany w 2023 roku singiel. Teledysk do piosenki "Pocałunki" w serwisie YouTube zebrał ponad 3 mln wyświetleń. Sanah nie zwalnia jednak tempa i właśnie zaskoczyła fanów nową piosenką. Premiera "skanah" odbyła się 8 sierpnia. To czwarty singiel, po "Marcepanie", "Pocałunkach" i "płomieniu", wydany w 2023 roku, a sanah w duecie z Vito Bambino nagrała także piosenkę "Mustang".

Fani nie kryją zachwytu. Zwracają uwagę na pewien szczegół. "Kawał dobrej roboty"

Fani nie kryją radości z premiery kolejnego utworu. Wiele z nich zwraca też uwagę na pozytywny wydźwięk i rosnący optymizm kolejnych piosenek nagrywanych przez sanah. Od premiery 8 sierpnia teledysk w serwisie YouTube obejrzano już prawie pół miliona razy.

 
Kawał dobrej roboty, następny hit.
Ta naturalność, autentyczność i ten GŁOS jest nie do podrobienia! Uwielbiam i kłaniam się przed najlepszą artystką mojego pokolenia i kolejnym hitem, który otula moją duszę.
Od razu zrobiło się jaśniej w te pochmurne wakacje.
Wszystkie utwory sanah są cudnie znakomite! Hicior za hiciorem.
Więcej o: