Doda i Smolasty. "Nim zajdzie słońce" już podbija sieć. Fani jednogłośni. "To materiał na hit"

Takiego duetu chyba nikt się nie spodziewał. Doda i Smolasty połączyli siły, a efektem ich wspólnej pracy w studio jest nowa piosenka. "Nim zajdzie słońce" już krąży po sieci i zbiera same zachwyty. Posłuchajcie sami.

Już ponad dwie dekady Doda jest jedną z najpopularniejszych artystek na polskiej scenie muzycznej. Na swoim koncie ma miliony sprzedanych płyt, kilkanaście wielkich hitów i wiele prestiżowych nagród, a wciąż wytrwale pracuje na swój sukces, co rusz zaskakując fanów. Tym razem wywołała ogromne zamieszanie kolaboracją ze znanym raperem.

Zobacz wideo Fabijański o reality show Dody. "Ja w to nie wierzę". O czym nie powinna się wypowiadać?

Nie tylko "Doda. Dream Show". Wokalistka ma ręce pełne pracy

Doda nie zwalnia tempa, a w ostatnich miesiącach dobitnie umacnia swoją pozycję w rodzimym show-biznesie. Gdy w mediach huczy od plotek na temat jej życia prywatnego, ona konsekwentnie nie komentuje żadnych doniesień, skupiając się na pracy, a tej z kolei ma pod dostatkiem. Obecnie pracuje nad filmem dokumentalnym, ukazującym jej drogę do kariery, realizuje dla Polsatu program "Doda. Dream Show" i przygotowuje największą dotychczas trasę koncertową, która, jak zapowiada, ma być ostatnią w jej karierze. Zdaje się jednak, że liczne obowiązki tylko napędzają ją do kolejnych działań.

9 sierpnia 2023 roku na profilu Dody na Instagramie pojawiło się romantyczne zdjęcie w objęciach wytatuowanego mężczyzny. W obliczu plotek o rzekomym kryzysie w związku artystki z Dariuszem Pachutem, zaczęto spekulować, że być może to jej nowa miłość. Przypuszczenia okazały się jednak zupełnie nietrafione, a wokalistka faktycznie stworzyła duet, lecz muzyczny. Z kim? Będziecie zaskoczeni.

"Nim zajdzie słońce". Doda i Smolasty stworzyli duet. Będzie kolejny hit?

Gwiazda nawiązała współpracę z raperem młodego pokolenia Norbertem Smolińskim, znanym w branży pod pseudonimem Smolasty. W opublikowanej na Instagramie zapowiedzi wyjawiła, że "to jedna z najpiękniejszych piosenek, jakich tekst udało jej się napisać".

 

Efekty ich wspólnej pracy w studio możemy usłyszeć zarówno w radiu, jak i na popularnych platformach streamingowych. Premiera utworu "Nim zajdzie słońce" odbyła się raptem kilka godzin temu, a już robi wśród słuchaczy prawdziwą furorę. Fani nie kryją zachwytu, czemu dają wyraz w licznych komentarzach publikowanych na platformie YouTube.

Jak refren wchodzi to są takie ciary
Tego nikt się nie spodziewał, a każdy potrzebował
Mam ciary, co za duet!
Coś niesamowitego, od samego wstępu ciary na ciele. Piękne słowa! To będzie najlepszy hit lata 2023
Jeśli piosenka powoduje łzy w oczach, to jest to materiał na hit! Majstersztyk!
Więcej o: