Gwiazdor "365 dni" zaśpiewał nową wersję hitu z lat 80. Faktycznie "lepszy od oryginału"?

Michele Morrone zaskoczył fanów i po 40 latach od premiery jednego z największych przebojów lat 80. postanowił nagrać cover. Jak wypadł utwór "Sweet Dreams (Are Made Of This)" w wykonaniu gwiazdy "365 dni"?

Michele Morrone największą rozpoznawalność w Polsce zawdzięcza ekranizacji bestsellerowej serii stworzonej przez Blankę Lipińską. Ale film "365 dni" w reżyserii Barbary Białowąs popularność zyskał nie tylko w Polsce. Aktor pierwsze kroki w zawodzie stawiał w teatrach we Włoszech, ale aktorstwo to niejedyna jego pasja. Michele Morrone może się także pochwalić talentem wokalnym. W 2020 roku wydał pierwszy album studyjny. "365 dni" promował z kolei nagrany przez niego singiel "Feel It", który cieszył się sporą popularnością na listach przebojów w Polsce. Aktor szykuje się do premiery kolejnego albumu. Z tej okazji zaprezentował własną wersję kultowego przeboju.

Zobacz wideo Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka o najtrudniejszych scenach w "365 dni"

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Gwiazdor "365 dni" nagrał cover przeboju z lat 80. "Zawsze fascynowała mnie ta piosenka"

"Sweet Dreams (Are Made Of This)" duetu Eurythmics wydano w 1983 roku. Piosenka szybko stała się hymnem lat 80. Do dziś to największy przebój zespołu założonego przez Annie Lennox i Davida Stewarta. Syntezatory, wokal i wpadająca w ucho melodia sprawiły, że utwór do dziś cieszy się ogromną popularnością. Teraz, 40 lat od premiery, na nagranie nowej wersji zdecydował się gwiazdor "365 dni". - Zawsze fascynowała mnie ta piosenka, ponieważ według mnie jest w niej słodka, ciemna strona. To huragan tajemniczego gotyku i miłości - przyznał Michele Morrone.

Fani zachwyceni. Faktycznie "lepszy od oryginału"?

Co na nową wersję kultowego przeboju mówią fani? Utwór pojawił się na serwisie YouTube 11 sierpnia, a w komentarzach dominują zachwyty fanów i fanek nad wokalnym talentem Morrone'a. Niektórzy uważają nawet, że cover w jego wykonaniu jest lepszy od oryginału.

 
Niesamowite, jak głos Michele'a pasuje do każdego rodzaju muzyki!
Zachwyca mnie za każdym razem. Nikt tak dobrze nie coverował Eurythmics. Kocham.
Zdecydowanie lepszy od oryginału!
Więcej o: