Beata Kozidrak i Monika Brodka w spontanicznym duecie. "To było coś pięknego"

Artyści w trakcie koncertów często zaskakują fanów niespodziewanymi gośćmi zaproszonymi na scenę. Tak było również podczas występu Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. Artystka jeden ze swoich największych przebojów zaśpiewała w duecie z Moniką Brodką.

13 sierpnia zakończył się Olsztyn Green Festival. W trakcie trzech dni na scenie pojawili się tacy artyści jak Dawid Podsiadło, Rubens, Krzysztof Zalewski z projektem "Zalewski śpiewa Niemena" czy Beata Kozidrak z zespołem Bajm. To w trakcie tego ostatniego koncertu na uczestników czekała spora niespodzianka. U boku Beaty Kozidrak wystąpił bowiem nieoczekiwany gość.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kto jest najgorszym polskim aktorem lub najgorszą polską aktorką? [SONDA]

Niespodzianka dla fanów Bajmu. Obok Beaty Kozidrak wystąpił nieoczekiwany gość

Beata Kozidrak przy okazji koncertu w trakcie Olsztyn Green Festival zrobiła sporą niespodziankę swoim fanom. Jeden z największych przebojów zespołu Bajm, "Jezioro szczęścia", na scenie wykonała z nią bowiem Monika Brodka, która na olsztyńskim festiwalu wystąpiła przed Bajmem.

To nie przypadek, że jako gość na występie pojawiła się właśnie Brodka. Na jej najnowszym albumie "Sadza Delux" wydanym pod koniec marca 2023 roku znalazł się właśnie cover przeboju zespołu Bajm. Wykonane w duecie z Rosalie. "Jezioro szczęścia" to bonusowy utwór, który znalazł się na winylu, ale też w cyfrowym wydaniu. Ale Brodka to niejedyna artystka, która wykonała własną interpretację tej piosenki.

 

Duet Kozidrak i Brodka podczas Olsztyn Green Festival. Fani: Nie ma słów, aby to opisać

Fragmenty występu zlepione z nagrań udostępnionych przez fanów pojawiły się na Instagramie Beaty Kozidrak. "Spontan", jak to określiła sama Brodka, spotkał się z pozytywną reakcją nieco zszokowanych fanów obu artystek nie tylko w trakcie koncertu, lecz także w Internecie, o czym świadczą komentarze pod nagraniem. Tego duetu bowiem nikt się nie spodziewał.

Ten występ był przepiękny! Tak się cieszę, że mogłam usłyszeć to na żywo!
To było coś pięknego, zadziała się magia! Kolejny ponadczasowy hit, który łączy pokolenia.
To było tak piękne, że nie ma słów, aby to opisać!
Więcej o: