Britney Spears rozwodzi się z trzecim mężem. Związek trwał tylko 14 miesięcy, ale ma na koncie krótsze

Związek Britney Spears i Sama Asghariego to już przeszłość. Znana artystka rozwodzi się z mężem po zaledwie 14 miesiącach od ślubu. Wokalistka jedno ze swoich poprzednich małżeństw zakończyła jeszcze wcześniej.

Zagraniczne media huczą o rozstaniu Britney Spears z jej kolejnym mężem. Portal Variety donosi, że gwiazda popu po 14 miesiącach od zawarcia związku małżeńskiego z Samem Asgharim zatrudniła najlepszy zespół hollywoodzkich prawników i zaczęła przygotowywać się do rozwodu.

Zobacz wideo #FreeBritney. Jak wygląda sytuacja Britney Spears i o co walczy ikona popu?

Britney Spears i Sam Asghari się rozwodzą

Wśród zatrudnionych przez wokalistkę specjalistów znalazła się Laura Wasser, znana ze spraw rozwodowych gwiazd. Sprawy podejmie się również adwokat Mathew Rosengart, były prokurator federalny. Prawnik zasłynął po tym, jak pomógł Spears wyrwać się spod kontroli ojca.

Sam Asghari to trener, model oraz aktor znany z serialu "PBC" oraz filmów "Gorące krzesło" i "Nie powiesz nikomu?". Para poznała się w 2016 roku na planie teledysku "Slumber Party" z jej albumu "Glory". Spotykali się przez pięć lat, a w 2021 roku aktor oświadczył się gwieździe pop. Wzięli ślub w czerwcu 2022 roku.

Kiedy Spears przyjęła oświadczyny Asghariego nadal była objęta kuratelą ojca. Bardzo zależało jej, żeby uwolnić się spod tej kontroli, swobodnie wziąć ślub oraz założyć z ukochanym rodzinę. "Chciałabym iść do przodu, chcę móc wyjść za mąż i mieć dziecko. Teraz nie mogę tego zrobić" - ubolewała w sądzie Spears w 2021 roku.

55 godzin, trzy lata, a teraz 14 miesięcy - tyle trwały małżeństwa Britney Spears

Kiedy Britney odzyskała kontrolę nad własnym życiem, para pobrała się podczas kameralnej ceremonii w domu gwiazdy w Thousand Oaks w Kalifornii. Na uroczystości pojawiło się około 60 gości w tym Madonna, Selena Gomez, Drew Barrymore i Paris Hilton. Ojciec, matka oraz siostra wokalistki nie pojawili się na ślubie.

Sam Asghari był trzecim mężem Britney Speras. Pierwsze małżeństwo gwiazdy z Jasonem Alexandrem zostało unieważnione po 55 godzinach. Przyjaciele z dzieciństwa pobrali się w 2004 roku w Las Vegas. Drugim mężem artystki był tancerz Kevin Federline. Para ma dwóch synów i chociaż wszystko wskazywało na to, że zakochanym się układa, związek rozpadł się po trzech latach od zawarcia małżeństwa.

Więcej o: