Ceny biletów na Top of the Top 2023 to szok. Jeden dzień w Sopocie droższy niż karnet na Open'era

Wczoraj (21 sierpnia) wystartował Top of the Top Sopot Festival. W ciągu czterech dni na deskach amfiteatru Opery Leśnej w Sopocie wystąpi łącznie ponad 50 wykonawców. Jak co roku, wydarzenie transmitowane jest na antenie telewizji TVN. Bilety na koncerty są już praktycznie wyprzedane, mimo tego że ich ceny były naprawdę wysokie. Ile trzeba było zapłacić za udział w jednym dniu imprezy?

Top of the Top Sopot Festival 2023 ruszył z przytupem. Organizatorzy wydarzenia zadbali o to, by już pierwszego dnia dostarczyć widzom porządną dawkę rozrywki. Za sobą mamy więc już występy takich artystów jak T.Love, Ørganek, Michał Szpak, Sylwia Grzeszczak, Margaret, LemON, Grzegorz Hyży, Kombii czy Krzysztof Zalewski. Należy śmiało przyznać, że była to dopiero rozgrzewka przed kolejnymi dniami tegorocznego festiwalu. Kogo jeszcze zobaczymy na deskach amfiteatru Opery Leśnej w Sopocie?

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej ciekawych informacji ze świata kultury i rozrywki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Kto jeszcze wystąpi na Top of the Top Sopot Festival 2023? [LISTA WYKONAWCÓW]

Na wtorek (22 sierpnia) planowane są koncerty Lady Pank, Kayah, Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Wilki, Blue Café, Joanna Jakubas, Mesajah, Łukasz Zagrobelny, Margaret i Lisha & The Men. Tego wieczoru widzowie zobaczą też występy wykonawców, którzy zostali nominowani do nagrody muzycznej Bursztynowego Słowika. Wydarzenie poprowadzi Wojciech Łozowski i Marcin Prokop.

Kolejny dzień festiwalu odbędzie się pod hasłem #Great Moments. Tym razem imprezę poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak, Dorota Wellman, Olivier Janiak oraz Marcin Prokop. Na scenie zobaczymy z kolei Agnieszkę Chylińską, Nosowską, Ralpha Kaminskiego, Kayah, Urszulę, Natalię Szroeder, Wiktora Dydułę, Małgorzatę Ostrowską, Mery Spolsky, Natalię Kukulską, Feel, Natalię Nykiel, Reni Jusis, Sorry Boys, Oskara Cymsa, Julię Wieniawę, Ewelinę Lisowską i Clödie.

Według organizatorów na ostatni dzień Top of the Top Sopot Festival 2023 planowane jest największe muzyczne widowisko. Artyści wykonają swoje utwory w orkiestrowych aranżacjach. Tego dnia wystąpią: Mrozu, Kayah, Kortez, Andrzej Piaseczny, Ewa Bem, Igor Herbut, Prońko, Michał Bajor, Alicja Majewska, Małgorzata Ostrowska, Kuba Badach, Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Andrzej Lampert, Rubens, Ania Karwan, Arek Kłusowski, Natalia Nykiel, Jan Emil Młynarski, Kasia Moś, Sławek Uniatowski, Anna Rusowicz, Krystian Ochman i Łukasz Zagrobelny. Prowadzącym będzie Maciej Stuhr.

Top of the Top Sopot Festival 2023 – ceny biletów

Najtańsze wejściówki na festiwal w tym roku kosztowały 150 złotych, były one jednak oznaczone przez organizatora jako miejsca z ograniczoną widocznością. Niestety bilety uprawniające do wzięcia udziału w imprezie są już praktycznie niedostępne. Pozostały pojedyncze miejsca (stan na godzinę 11:30), jednak za nie trzeba już zapłacić o wiele więcej, bo od 300 do 500 złotych. W tym roku najdroższe wejściówki kosztowały 1000 złotych i to tylko za udział w jednym dniu imprezy. Dla porównania 4-dniowy karnet na Open'er Festival kosztował w tym roku 989 złotych. Za taki sam bilet z dostępem do pola namiotowego trzeba było z kolei zapłacić 1229 złotych. 

Więcej o: