Michał Szpak zaskoczył wszystkich pocałunkiem z Beatą Kozidrak. Teraz komentuje

Pierwszego dnia festiwalu Top of the Top w Sopocie Michał Szpak i Beata Kozidrak wspólnie wykonali jeden z utworów. Wokalista zaskoczył nie tylko widzów, ale również samą piosenkarkę, gdy niespodziewanie odwrócił się i pocałował ją w usta. Po fakcie postanowił skomentować swój gest.

W poniedziałek wieczorem Michał Szpak wystąpił na Top of the Top Sopot Festival. Swój repertuar rozpoczął od wykonania swojego najnowszego utworu „Gaja". Później zaśpiewał pierwszą zwrotkę utworu Madonny "Like a Prayer". Po chwili na scenie zjawiła się Beata Kozidrak, z którą wokalista dokończył pierwszy występ. Na koniec wydarzyło się jednak coś zaskakującego, bowiem w pewnym momencie Michał Szpak odwrócił się i pocałował Beatę Kozidrak w usta. Z ujęć kamery skierowanej na artystów wnioskować można, że swoim gestem zaskoczył nawet samą piosenkarkę.

Zobacz wideo Popkultura odc. 140

Więcej ciekawych informacji ze świata kultury i rozrywki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Michał Szpak o pocałunku z Beatą Kozidrak

Michał Szpak odniósł się do pocałunku z Beatą Kozidrak w jednym z postów na Instagramie. Zdjęcie pocałunku opatrzył krótkim opisem:

"Przypadek? Nie sądzę. Królowo, dziękuję". - napisał Szpak.

 

Przypomnijmy, że przed występem na festiwalu wokalista zapowiedział, że u jego boku zjawi się "bogini". Tego samego wieczoru Michał Szpak zaśpiewał jeszcze utwór "Color of Your Life", z którym reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji w 2016 roku. Podczas poprzedniego Top of the Top Sopot Festivalu artysta zdobył Bursztynowego Słowika za kompozycję "24na7". 

Trwa Top of the Top Sopot Festival

Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival rozpoczął się wielkim muzycznym show, podczas którego wystąpili już między innymi Sylwia Grzeszczak, Margaret, Lady Pank, Wilki, Kayah, Feel i Natalia Kukulska. Dziś i jutro widzowie będą mogli obejrzeć kolejnych wokalistów: Natalię Nykiel, Ewelinę Lisowską czy Mrozu.

Więcej o: