Edyta Górniak chce wydać książkę? Ma w niej opisać relację z Dariuszem Krupą

Edyta Górniak nie przestaje zaskakiwać. Wokalistka ma w planach wydanie autorskiej książki, w której rozliczy się z bolesną przeszłością, zdradzając wiele tajemnic z życia prywatnego. Najwięcej treści zamierza poświęcić synowi Allanowi, oraz burzliwej relacji z jego ojcem, Dariuszem Krupą.

Edyta Górniak już ponad trzy dekady jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w polskiej branży muzycznej. Okres świetności jej kariery przypada jednak na lata 90. To właśnie wtedy stworzyła najwięcej ponadczasowych hitów i zagrała najwięcej koncertów. Z powodzeniem podbijała zarówno rodzime, jak i zagraniczne sceny, w tym m.in. reprezentowała kraj podczas 39. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Zobacz wideo Lanberry konfrontuje się ze słowami Edyty Górniak, która nie ze wszystkimi czuła się dobrze na planie "The Voice of Poland". Jakie są jej odczucia?

Były mąż Górniak uprzykrzał jej życie. Teraz zamierza rozliczyć się z nim na łamach książki

Błyskawiczna popularność, którą zdobyła, sprawiła, że fani zaczęli interesować się również jej życiem prywatnym, a to z kolei nie zawsze było sielanką. Górniak wielokrotnie w wywiadach mówiła o trudnym dzieciństwie, które naznaczone było przemocą. W dorosłym życiu także nie miała lekko. Artystka ma za sobą nieudane małżeństwo z Dariuszem Krupą, którego owocem jest jej jedyny syn, Allan. O rozwodzie pary kolorowa prasa rozpisywała się miesiącami.

Choć ich relacja była burzliwa, to rozstanie było dla wokalistki trudnym przeżyciem i długo nie mogła pogodzić się z porażką. Mimo iż były mąż wielokrotnie próbował ją zdyskredytować, ona starała się nie wchodzić w medialne potyczki i unikała opowiadania o szczegółach życia prywatnego w mediach. Twierdziła jednak, że Krupa ograniczał ją zawodowo i podcinał jej skrzydła, przez co wielu możliwości nie zdołała wykorzystać. Czara goryczy przelała się, gdy mężczyzna spowodował wypadek samochodowy, będąc pod wpływem środków odurzających. Choć Górniak nie była temu winna, przez długi czas czuła na sobie brzemię odpowiedzialności za to tragiczne zdarzenie.

Wokalistka planuje wydać książkę. Podbije rynek wydawniczy?

Teraz w końcu nadszedł czas, by Górniak rozliczyła się z bolesną przeszłością i ujawniła, jak było naprawdę. Choć wokalistka raczej nie jest bohaterką skandali i nawet w najtrudniejszych momentach życia udzielała dziennikarzom wymijających, enigmatycznych odpowiedzi, to teraz może się to zmienić. Jak podaje magazyn "Życie na gorąco", na który powołuje się portal Radia ZET, diwa planuje zadebiutować na rynku wydawniczym autorską książką, w której jednym z przewodnich tematów będzie jej burzliwe małżeństwo z Dariuszem Krupą. Pomysł podobno zrodził się, gdy przeglądała notatki i pamiętniki sprzed lat. To właśnie przelane na papier emocje i przemyślenia zamierza ułożyć w spójną całość, by pokazać fanom, co przeżywała, gdy jej nazwisko nie znikało z pierwszych stron gazet i nagłówków portali plotkarskich.

Więcej o: