Czy Blue Cafe przyjęliby propozycję w stylu nowego programu Dody? "To forma edukacji"

Przez scenę tegorocznego Top of the Top Sopot Festival 2023 przewinęły się największe polskie gwiazdy muzyki, które mogły popisać się przed publicznością swoim pomysłem na występ. Reporter Plotka postanowił zapytać zespół Blue Cafe, czy też chcieliby mieć swój program na wzór zapowiadanego przez Polsat "Doda. Dream Show". Odpowiedź muzyków nie pozostawia żadnych wątpliwości, że widzą w tego typu projekcie dużo sensu.

Zespół Blue Cafe z Dominiką Gawędą na czele, wykonał jubileusz koncert podczas drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival 2023. Reporter portalu Plotek.pl, Marcin Wolniak postanowił zapytać kapelę z 25-letnim stażem, czy również byłaby zainteresowana wzięciem udziału w programie "Doda. Dream Show", gdyby powstała kolejna seria, która mogłaby być poświęcona właśnie Blue Cafe.

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Zespół Blue Cafe o show Dody. Czy sami przyjęliby taką propozycję? "To byłoby ciekawe"

"Pokazywanie kulis naszej pracy to bardzo fajny pomysł"

Reporter na początku zwrócił uwagę na wielkie widowiska, z których znany jest zespół. Od razu podchwycił to założyciel Blue Cafe, Paweł Rurak-Sokal: "Rozważylibyśmy taką propozycję na pewno, przedyskutowalibyśmy to wtedy w trójkę, ale Blue Cafe zawsze stawiało na show". W dalszej części rozmowy zwrócił uwagę, że koncert w Operze Leśnej miał charakter jubileuszowy, więc znacząco się różnił od normalnych występów zespołu, ale wciąż był bardzo energetyczny.

Dominika Gawęda zgodziła się ze słowami kolegi z zespołu. Stwierdziła, że taka propozycja byłaby świetna i zespół najprawdopodobniej by ją przyjął. "Również uważam, że pokazywanie kulis naszej pracy to bardzo fajny pomysł. To jest też taka forma edukacji, ponieważ ludzie mogą zobaczyć, jak wygląda nasza praca i jak funkcjonujemy na co dzień. Myślę, że to mogłoby być ciekawe" – przyznała w rozmowie z Plotek.pl.

 

"Doda. Dream show" to program, w którym widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak Doda oraz jej ekipa przygotowują się do pierwszej od trzech lat serii wyjątkowych koncertów gwiazdy. Tym razem artystka stawia także na talenty taneczne spoza branży. Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany w poniedziałek 4 września o 20:05 w Polsacie.

Więcej o: