Gdy śpiewał w Sopocie, płonął mu dom. Sławek Uniatowski pokazał, jak wygląda jego dom po wybuchu

Sławek Uniatowski był jedną z gwiazd tegorocznego Top of The Top Sopot Festival 2023. Okazuje się, że chwilę przed wyjściem na scenę wokalista otrzymał wstrząsającą informację. Jego dom nagle stanął w płomieniach. "Miałem ten dom ubezpieczyć w tym tygodniu, ale nie zdążyłem" - poinformował w obszernej relacji w mediach społecznościowych.

39-letni wokalista i aktor wystąpił podczas kończącego cały festiwal koncertu #MAGIC WORDS, który odbył się w czwartek. Na scenie zaprezentował jeden z największych hitów Zbigniewa Wodeckiego, czyli "Nad wszystko uśmiech Twój" w akompaniamencie orkiestry. 

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Sławek Uniatowski pokazał, jak wygląda jego dom po pożarze

Sławek Uniatowski musiał zachować kamienną twarz przed wyjściem na sopocką scenę

Chociaż wielu widzom wydarzenia bardzo przypadła do gustu aranżacja Uniatowskiego, to artysta musiał trzymać nerwy na wodzy. W mediach społecznościowych zdradził, że chwilę przed wyjściem na scenę dowiedział się, że w jego domu wybuchł pożar. Przekazał także, że nieruchomość nie była ubezpieczona, bo dopiero co się do niej wprowadził. Jednak jest bardzo wdzięczny sąsiadom, dzięki którym czujności, udało się zapanować nad żywiołem.

Spłonęła tylko część. Do wymiany mam częściowo elewację, okna, muszę wymieniać na nowo, w sypialni, dach z garażu, no i dach sąsiada. Na szczęście sąsiad był ubezpieczony. Miałem ten dom ubezpieczyć w tym tygodniu, ale nie zdążyłem, więc będę musiał ten burdel sam ponaprawiać - powiedział Uniatowski.

Artysta w nagraniu na Instagramie przyznał także, że według informacji podanych przez sąsiada, gdyby strażacy zostali poinformowani zaledwie 5-7 minut później, to ogień zająłby cały dom. Wciąż nie wiadomo, co jest przyczyną pożaru. "Tuje płonęły, jakby zostały polane benzyną. Ja nie mam wrogów, raczej, chyba. Ludzie niespecjalnie wiedzą, gdzie mieszkam, całe szczęście. Spójrzcie, wszystko zwęglone, a ja w Sopocie cały na biało" - skomentował wokalista.

Sławek UniatowskiSławek Uniatowski instagram

Uniatowski podziękował wszystkim za wsparcie i przekazał, że aktualnie szuka "uczciwych ludzi od elewacji". Piosenkarz jest także znany z osobliwego poczucia humoru i nawet zaczął publikować memy w internecie o całym zajściu. Również w optymistyczny sposób podsumował skutki całego zajścia: "W domu brak prądu, zimna woda, ale najbardziej brakuje muzyki". 

Mem autorstwa Sławka UniatowskiegoMem autorstwa Sławka Uniatowskiego Instagram @uniatowski

Więcej o: