Dawid Podsiadło. Bilety w przedsprzedaży, pierwsze są już dostępne! Czyżby znów awaria?

Ruszyła przedsprzedaż na przyszłoroczną trasę koncertową Dawida Podsiadło. Niestety, chyba nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Aktywne konto Allegro Smart! uprawnia do zakupu maksymalnie osiem biletów na dany koncert. Przedsprzedaż biletów rozpoczęła się w środę 30 sierpnia o godzinie 12:00 i została zaplanowana do 23:59 tego samego dnia lub do wyczerpania puli biletów. Regularna sprzedaż rozpocznie się dzień później, także w samo południe, na eBilet.

Zobacz wideo Cenzura w MTV zaczęła się od Queen. Jakie teledyski wzbudziły największe kontrowersje?

Dawid Podsiadło. Przedsprzedaż rusza i komunikat: Ups, coś poszło nie tak

Niestety, na stronie, na której można kupić bilety w przedsprzedaży, pojawia się komunikat o błędzie. Nie można także dokonać transakcji przy pomocy aplikacji Allegro.

Błąd podczas próby kupienia biletu na koncert Dawida PodsiadłyBłąd podczas próby kupienia biletu na koncert Dawida Podsiadły Gazeta.pl

Zawieszenie strony nie dziwi chyba za bardzo. Do tej pory bilety na koncerty Dawida Podsiadły rozchodziły się w mgnieniu oka. Trasa promująca album "Lata dwudzieste" wyprzedała się w błyskawicznie, podobnie było w przypadku występu na Stadionie Narodowym w Warszawie. 80 tysięcy biletów zniknęło właściwie po kilku minutach od rozpoczęcia sprzedaży. A tak wygląda komunikat w aplikacji Allegro kwadrans po rozpoczęciu przedsprzedaży:

Aplikacja Allegro po rozpoczęciu przedsprzedaży na koncerty Dawida PodsiadłyAplikacja Allegro po rozpoczęciu przedsprzedaży na koncerty Dawida Podsiadły gazeta.pl

W czerwcu 2024 roku artysta wystąpi w Polsat Plus Arenie w Gdańsku, na Stadionie ENEA w Poznaniu i na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Dodajmy, że  na trybunach warszawskiego PGE Narodowego w sierpniu tego roku zebrało się ponad 80 tysięcy fanów artysty, co sprawia, że to wydarzenie jest oficjalnie najliczniejszym w historii polskich koncertów.

Daty koncertów Dawida Podsiadły w 2024 roku:

  • Polsat Plus Arena Gdańsk - 01.06.2024
  • ENEA Stadion, Poznań - 15.06.2024
  • Stadion Śląski, Chorzów - 22.06.2024

Ile kosztowały wcześniej bilety na Dawida Podsiadłę? Na trasę w 2023 roku były dostępne były w sześciu pulach cenowych. Najtańsze kosztowały 119 złotych. Za bilety VIP trzeba było zapłacić 599 zł.

Warto pamiętać, że liczba biletów jest ograniczona. Jedna osoba może kupić maksymalnie łącznie osiem biletów na dany koncert. Jeśli więc kupi osiem biletów na dany koncert w przedsprzedaży, nie będzie już mogła kupić kolejnych w sprzedaży regularnej.

Więcej o: