Bilety z przedsprzedaży na Dawida Podsiadłę wyprzedane! Jakie są ceny?

Ostatni koncert Dawida Podsiadły na PGE Narodowym był rekordowy, jeśli chodzi o liczbę uczestników. Nadchodząca trasa koncertowa artysty może być równie popularna, jeżeli nie jeszcze bardziej. Bilety w przedsprzedaży dla klientów Allegro Smart! rozeszły się jak ciepłe bułeczki, a już jutro rusza oficjalna sprzedaż. Znamy też ceny biletów.

Dawid Podsiadło to jeden z niekwestionowanych polskich muzycznych gwiazdorów ostatnich lat. Od początku swojej kariery jego utwory cieszą się nieustającą popularnością, podobnie jak koncerty, na które bilety trzeba kupować z dużym wyprzedzeniem.

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Który koncert w swoim życiu najlepiej wspominasz? [SONDA]

Dawid Podsiadło podbił PGE Narodowy. W przyszłym roku czekają na to trzy inne stadiony

Artysta jakiś czas temu ogłosił nową trasę stadionową w formule 360, czyli ze sceną ustawioną na środku obiektu. W czerwcu 2024 roku wystąpi w trzech miastach - w Polsat Plus Arenie w Gdańsku, na Stadionie ENEA w Poznaniu i Stadionie Śląskim w Chorzowie.

30 sierpnia o godzinie 12:00 ruszyła przedsprzedaż biletów na tę trasę koncertową, z której mogli skorzystać jedynie posiadacze usługi Allegro Smart!. Jak informuje portal Trojmiasto.pl, po godzinie 14:00 wszystkie bilety z przedsprzedażowej puli zostały wyprzedane.

Natomiast regularna sprzedaż rozpocznie się 31 sierpnia również o godzinie 12:00 na stronie eBilet.pl. Zainteresowanie będzie pewnie jeszcze większe, niż w przedsprzedaży, więc zainteresowani muszą uzbroić się w stalowe nerwy i cierpliwość.

Jeśli chodzi o ceny biletów na koncert Podsiadły, to zaczynają się one od 109 zł za najdalej położone miejsca na trybunach, przez 199 zł za płytę i korzystniejsze sektory na trybunach, a najdroższe kosztują 599 zł – za tę cenę będziemy mogli zasiąść w sektorze VIP.

Nadchodzące koncerty mają być zrealizowane w imponujące formule ze sceną 360 stopni, na której jeszcze żaden polski artysta wcześniej nie występował. Podsiadło zagrał już w ten sposób kilka dni temu na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie na jego koncert przybyło aż 80 tys. widzów.

Więcej o: