Ralph Kamiński jest spokrewniony ze znaną aktorką! Nigdy wcześniej o tym nie mówił

Niejednokrotnie w świecie show biznesu dowiadywaliśmy się o zaskakujących więzach krwi pomiędzy gwiazdorami. W ostatnim czasie ujawnić pewien fakt zdecydował się Ralph Kamiński. Okazuje się, że jest spokrewniony z popularną aktorką, którą mogliśmy oglądać w uznawanych produkcjach na przestrzeni ostatnich lat.

Zanim Ralph Kamiński stał się jednym z najpopularniejszych artystów na polskiej scenie muzycznej, to próbował swoich sił w różnych konkursach i programach typu talent show. Podobnie zresztą jak jego kuzyn Michał Szpak. Z tą różnicą, że Kamiński odpadł z X Factora na etapie tzw. "bootcampu", a Szpakowi w tym samym programie rok wcześniej udało się zdobyć drugie miejsce.

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Który koncert w swoim życiu najlepiej wspominasz? [SONDA]

W rodzinie Kamińskiego jest wielu artystów!

Jednak po wydaniu debiutanckiej płyty pt. "Morze" w 2016 roku, jego kariera wystrzeliła jak z bicza strzelił. Zaczął występować na uznanych festiwalach muzycznych, a po wydaniu kolejnych płyt zyskał o wiele większą rozpoznawalność, co pozwoliło mu zaangażować się w współprowadzenie podcastu w portalu CGM, a ostatnio zadebiutował w roli prowadzącego podczas koncertu "Kora. Przyszłam na świat po to".

Artysta był jednym z wykonawców tegorocznego Top of the Top Sopot Festival 2023. W trakcie trwania imprezy udzielił wywiadu Monice Maszkiewicz z portalu Świat Gwiazd, w którym zdecydował się wyjawić pewien sekret. Wokalista powiedział, że jest spokrewniony z pewną polską aktorką. Chodzi o Martę Malikowską, która szerszej publiczności dała się poznać w 2018 roku, kiedy wcieliła się w postać Paziny w serialu produkcji HBO pt. "Ślepnąć od świateł". Kamiński powiedział dziennikarce, że aktorka jest jego daleką kuzynką. 

 

40-letnia kobieta po raz pierwszy wystąpiła przed kamerą w 2002 roku, gdy zagrała epizodyczną rolę w telenoweli "Samo życie". Pierwsza duża produkcja, w której wzięła udział to film "Ki" w reżyserii Leszka Dawida, ale swoją pierwszą ważną rolę dostała dopiero w serialu na podstawie powieści Jakuba Żulczyka. Później wystąpiła jeszcze w takich serialach, jak "Żmijowisko" czy "Skazana". Natomiast na dużym ekranie mogliśmy ją oglądać w ostatnich latach w "Śubuku" Jacka Lusińskiego czy "Tacie" Anny Maliszewskiej.

Więcej o: