Bilety na Dawida Podsiadłę już w sprzedaży! Są również "z ograniczoną widocznością" w zaskakującej cenie

Ruszyła oficjalna sprzedaż na nadchodzącą trasę stadionową ze sceną 360 stopni Dawida Podsiadły! W czerwcu 2024 roku wystąpi na trzech dużych stadionach, które mogą pomieścić kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Początkowo oczekiwanie w kolejce na kupno biletu szło dosyć sprawnie, ale po kilkunastu minutach serwery strony padła. Ciekawostką jest jednak fakt, że w sprzedaży dostępne są także bilety z ograniczoną widocznością.

Po ostatnim wielkim sukcesie Podsiadły, jakim było wyprzedanie 80 tys. biletów na koncert zorganizowany na PGE Narodowym, artysta postanowił pójść za ciosem i organizuje stadionową trasę koncertową. Będzie występować na niej ze specjalnej sceny 360 stopni, która pojawiła się już podczas ostatniego koncertu w Warszawie.

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Który koncert w swoim życiu najlepiej wspominasz? [SONDA]

Swoje trzeba odczekać, ale awarii (póki co) nie ma

Tym razem artysta zaprasza nas do Gdańska, Poznania i Chorzowa, gdzie wystąpi kolejno na: Polsat Plus Arenie Gdańsk, Enea Stadionie oraz Stadionie Śląskim. W środę 30 sierpnia ruszyła przedsprzedaż biletów na te wydarzenia, a zainteresowanie nimi było ogromne. Serwery nie wytrzymały obciążenia, a po niespełna dwóch godzinach wszystkie bilety z tej puli zostały wyprzedane.

Teraz ruszyła oficjalna sprzedaż na to wydarzenie i również trzeba swoje odczekać, aby przekierowano nas do strony, gdzie będziemy mogli wybrać konkretne bilety. Postanowiłem zaopatrzyć się w wejściówki na koncert w Gdańsku i po kilkuminutowym oczekiwaniu udało mi się dostać na docelową stronę. Jednakże zainteresowanie z minuty na minutę rośnie, więc kolejni chętni na zakup będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Aktualizacja: Jednak mamy powtórkę z rozrywki. Około godziny 12:30 strona się zawiesiła i nie jest możliwy zakup biletów na to wydarzenie. Ludzie w komentarzach na Facebooku nie pozostawiają suchej nitki na sprzedawcy biletów. "Rozumiem że to jaka przerwa na kawkę w trakcie sprzedaży? Ebilet dobrze się bawicie?", "Tak fatalnego serwisu to jeszcze nie widziałem" – czytamy w komentarzach.

Najtańsze bilety kosztują 109 złotych i są oznaczone "kategorią VI", a znajdują się na trybunach po skrajnych bokach obiektu. Ceny w kolejnych kategoriach trybun kształtują się od 139 złotych do 259 złotych. Natomiast wejściówka na płytę wynosi 199 złotych, a bilet VIP, który uprawnia do wzięcia udziału w koncercie w specjalnej strefie blisko sceny to koszt rzędu 599 złotych.

Mapa miejsc na nadchodzący stadionowy koncert Podsiadły w GdańskuMapa miejsc na nadchodzący stadionowy koncert Podsiadły w Gdańsku eBilet.pl

W sprzedaży także bilety "z ograniczoną widocznością". To już nowy trend?

Co ciekawe, w sprzedaży dostępne są także bilety na trybuny z "ograniczoną widocznością". Ich cena jest taka sama jak w przypadku wejściówek bez tego przypisu, co może zaskakiwać. Jednakże fani Podsiadły nie powinni mieć powodów do obaw, ponieważ artysta będzie występował na scenie 360 stopni, co na pewno pozwoli im więcej zobaczyć niż na sierpniowym koncercie The Weeknda, na którym również podobne bilety były w sprzedaży. 

Po dziesięciu minutach część biletów rozeszła się jak ciepłe bułeczki. Wszystkie miejsca na płycie są już wyprzedane. Podobnie zresztą najlepsze miejscówki na trybunach, gdzie na chwilę obecną są dostępne już ostatnie miejsca. Bilety z pewnością nie rozejdą się w jeden dzień, ale wszyscy zainteresowani powinni jak najszybciej zatroszczyć się o swoje wejściówki, które można kupić na stronie eBilet.pl.

Więcej o: