Timbaland, Nelly Furtado i Justin Timberlake wracają po 16 latach. "Jakbyśmy cofnęli się w czasie"

Tego z pewnością nikt się nie spodziewał. Po prawie 16 latach od wydania wspólnego singla, który zdominował listy przebojów na całym świecie, Nelly Furtado, Justin Timberlake i Timbaland wracają do gry. W sieci pojawiła się właśnie nowa piosenka w wykonaniu kultowego trio. Będzie kolejny hit?

Nie da się ukryć, że swego czasu Timothy Mosley, znany w branży pod pseudonimem Timbaland, rządził rynkiem muzycznym. Pod jego skrzydłami narodziło się wiele prawdziwych gwiazd, w tym m.in. Nelly Furtado. Owocem ich współpracy jest płyta "Loose", z której pochodzą dotychczas największe hity w karierze wokalistki t.j. "Promiscuous" czy "Say It Right".

Zobacz wideo Jakim cudem Szwedzi zostali światowym liderem w dziedzinie tworzenia popowej muzyki? [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Wspólnie podbili listy przebojów. "Give It To Me" od lat jest ich największym wspólnym hitem

W 2007 roku Timbaland wpadł na pomysł, by nawiązać współpracę również z Justinem Timberlake'em. Imponowała mu jego charyzma i nietuzinkowy głos. Był przekonany, że w połączeniu z wokalem Nelly Furtado może przynieść ciekawe brzmienie i, jak się później okazało, nie mylił się. Całe trio weszło do studia, w którym spędzili kilkanaście godzin, dopracowując wspólny kawałek w każdym, nawet najmniejszym calu.

W końcu ukazała się piosenka "Give It To Me", która błyskawicznie zdobyła serca słuchaczy i zdominowała listy przebojów na całym świecie. Utwór znalazł się na 1. miejscu europejskiej listy sprzedaży, był również na podium w wielu innych krajach, w tym m.in. w Danii czy Wielkiej Brytanii, zaś w USA zajmował 3. miejsce.

 

Legendarne trio powraca. Nowa piosenka w ich wykonaniu już robi furorę

Już jakiś czas temu Timbaland zapowiadał powrót do branży, lecz dotychczas nie były znane żadne szczegóły. Po jego dotychczasowych dokonaniach artystycznych można było spodziewać się, że zrobi to z przytupem. Gdy opublikował na Instagramie zapowiedź nowego projektu, wszystko było już jasne. Producent znów połączył siły z Nelly Furtado i Justinem Timberlakiem.

Po 16 latach od wydania "Give It To Me" kultowe trio powróciło z nowym utworem. 1 września 2023 roku na platformie YouTube pojawiła się nowa piosenka w ich wykonaniu. "Keep Going Up" już zachwyca fanów. Wielu twierdzi, że artyści mają szansę powtórzyć sukces sprzed lat.

 
To trio robi tylko hity. Trójka najlepszych artystów świata muzyki
To tak, jakbyśmy cofnęli się w czasie. Wtedy muzyka była świetna
Legendarne trio powraca! To jest o wiele lepsze, niż się spodziewałem!
Więcej o: