Sanah i Podsiadło się chowają. Doda rusza z "Aquaria Tour". Ceny biletów są "jakby luksusowe"

Takiego show w Polsce jeszcze nie było. Już niebawem Doda po 3 latach przerwy rozpocznie długo zapowiadaną trasę koncertową, którą będzie promować najnowszy album "Aquaria". Bilety na trzy z pięciu dotychczas zapowiedzianych występów wyprzedały się w mgnieniu oka. Jakie są ceny wejściówek? Będziecie zaskoczeni.

Od ponad 20 lat Doda jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w polskiej branży muzycznej. Dziś ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, miliony sprzedanych płyt i kilkadziesiąt wielkich hitów. Niebawem ponownie stanie na scenie, by dać show, jakiego jej fani jeszcze nie widzieli.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska chciałaby hit jak Doda i Smolasty. Mówi, w czym jest problem

Doda wyruszy w kolejną trasę koncertową. Pierwszy występ już za kilka tygodni

Kilka miesięcy temu Doda zapowiedziała, że poważnie rozważa zakończenie muzycznej kariery. Zanim jednak to nastąpi szykuje dla fanów mnóstwo niespodzianek. Ostatnio wydała kilka nowych piosenek, które podbijają listy przebojów największych rozgłośni radiowych w Polsce, a także wystartowała z własnym reality show "Doda. Dream Show" w Polsacie. Program jest jednym z elementów jej nowego projektu, promującego album "Aquaria", który będzie czwartym solowym krążkiem w jej dyskografii. To jednak dopiero początek. Zwieńczeniem ma być trasa koncertowa "Aquaria Tour", w ramach której aż 10 razy zaśpiewa swoje największe hity na żywo.

Takiego widowiska w Polsce jeszcze nie było. Ile kosztują bilety na koncert Dody?

"Aquaria Tour" nie będzie jednak standardową trasą. Tym razem Doda zdecydowała się na rezydenturę, przygotowała bowiem spektakularne show i chce, by każdy z fanów mógł cieszyć się takim samym widowiskiem. Wszystkie koncerty zagra zatem w Kompleksie Studyjnym Cyfrowego Polsatu w STUDIO 2400 w Warszawie. Wydarzenie rozpocznie się dwoma występami, 7 i 8 października 2023 roku. Na ten moment zapowiedziane są jeszcze trzy występy: 12, 14 i 15 października. 

 

Bilety na trzy z pięciu zapowiadanych koncertów wyprzedały się w mgnieniu oka. Wciąż można jednak nabyć wejściówki na wydarzenia 12 i 15 października za pośrednictwem strony ebilet.pl. Ceny wahają się od 129 zł do 799 zł. Trzeba się jednak spieszyć, bo jak informuje Doda we wpisie na Instagramie, zostało zaledwie po 50 sztuk biletów na każdy z koncertów. Najtańsza opcja upoważnia tylko do udziału w występie na żywo. Ponad 100 zł więcej muszą zapłacić ci, którzy chcą otrzymać dodatkowo pamiątkowy identyfikator oraz koszulkę. Wokalistka przygotowała również coś dla najwierniejszych fanów. Na najdroższą opcję składa się m.in. spotkanie z nią za kulisami, a także gadżety VIP i płyta CD. To więcej niż za najdroższą opcję biletu na koncert Sanah w ramach trasy "Uczta nad ucztami", wynosi ona bowiem 640 zł. Z kolei Dawid Podsiadło za wejściówkę VIP na trasie stadionowej liczy sobie 599 zł.

Więcej o: