Beata Kozidrak na scenie występuje w peruce. A jak wygląda bez? Jej stylista opublikował nagranie

Beata Kozidrak na polskiej scenie muzycznej występuje od lat 80. Przyzwyczaiła już fanów do charakterystycznego wizerunku scenicznego. Wciąż jednak niewielu z nich zdaje sobie sprawę z tego, że wokalistka Bajmu podczas koncertów prezentuje się w peruce. Jak wyglądają jej naturalne włosy?

Beata Kozidrak bezsprzecznie należy do grona polskich ikon sceny muzycznej. W maju 2023 roku razem z zespołem Bajm świętowała 45-lecie działalności. 63-latka zadebiutowała w 1978 roku i od tamtej pory, mimo kontrowersji i konfliktu z prawem, pozostaje w gronie najpopularniejszych rodzimych gwiazd. 23 lutego 2023 roku ukazał się czwarty solowy album Kozidrak zatytułowany "4B".

Więcej podobnych artykułów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Beata Kozidrak wyznała: Graliśmy z playbacku, taśma stanęła

Beata Kozidrak w Sopocie. Na scenie uwagę przykuła jej złota suknia

Beata Kozidrak była jedną z gwiazd Top of the Top Sopot Festival 2023. Pierwszego dnia imprezy na scenie wystąpiła u boku Michała Szpaka. Para w duecie wykonała przebój Madonny, "Like a Prayer". Artystka po raz kolejny udowodniła, że nie boi się ekscentrycznych stylizacji. Podczas koncertu zaprezentowała się bowiem w złotej i mocno dopasowanej sukni z ogromnymi bufiastymi rękawami. Na scenie nie zabrakło także innego charakterystycznego elementu wizerunku Beaty Kozidrak - długich i bujnych blond loków. Nie wszyscy fani zdają sobie sprawę, że podczas koncertów nosi peruki.

Beata Kozidrak bez peruki. Na nagraniu widać jej naturalne włosy

Kilka lat temu piosenkarką opublikowała na Instagramie zdjęcie w naturalnych włosach. Rzadko jednak prezentuje się w takim wydaniu, na koncertach czy podczas wywiadów zwykle pojawia się bowiem w odpowiednio wystylizowanej fryzurze. Jakiś czas temu stylista m.in. Michała Szpaka, ale i innych popularnych gwiazd, odpowiedzialny za dobór kreacji Kozidrak podczas festiwalu w Sopocie, opublikował na Instagramie post, w którym zamieścił filmik wykonany podczas prób przed koncertem.

 

W krótkim nagraniu (siódmym w kolejności) widać, jak na co dzień prezentuje się fryzura wokalistki. Naturalne włosy Beaty Kozidrak są krótsze, sięgają ramion, widać też cieniowanie. Niezmienny pozostaje jednak kolor, już od lat 80. pozostaje bowiem wierna blondowi.

Więcej o: