Eros Ramazzotti na scenie z córką. Zaśpiewali utwór, który napisał z okazji jej narodzin

Eros Ramazzotti w zeszłym roku wyruszył w światową trasę koncertową. Podczas jednego z ostatnich występów na scenie starożytnego teatru w Taorminie, zaśpiewał w duecie ze swoją 26-letnią córką utwór "L'Aurora". Internauci są zachwyceni, ponieważ wokalista napisał tę piosenkę w 1996 roku z okazji jej narodzin.

Artysta był w trakcie światowej trasy Battito Infinito, podczas której promował czternasty album studyjny. Poza tym tournée było także celebracją 35-lecia aktywności scenicznej artysty, jak i prezentacją nowego rozdziału w twórczości jednego z najpopularniejszych włoskich piosenkarzy. 

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Który koncert w swoim życiu najlepiej wspominasz? [SONDA]

Eros Ramazzotti zaśpiewał razem z córką. Fani artysty są wniebowzięci

Trasa koncertowa była jedną z największych w karierze artysty. Rozpoczął ją pod koniec października 2022 roku, koncertując w obu Amerykach, a następnie ruszył do wielu krajów Europy, gdzie wystąpił w kilkudziesięciu miastach, dając ponad 70 koncertów. Wystąpił także w Polsce – 2 maja dał koncert w łódzkiej Atlas Arenie, gromadząc prawdziwe tłumy.

Natomiast jednym z ostatnich koncertów na trasie wokalisty, był ten we włoskiej Taorminie, gdzie Ramazzotti wystąpił na scenie starożytnego teatru. W pewnym momencie na scenie pojawiła się jego córka Aurora, którą artysta od razu przytulił. Później przeszli do wspólnego zaśpiewania piosenkę "L’Aurora", którą Eros Ramazzotti napisał w 1996 roku z okazji narodzin córki.

W opisie filmiku czytamy, że nagranie jest "zbyt ekscytujące". Podobnego zdania są internauci, którzy chętnie komentują nagranie. "Emocjonalne! Tata śpiewa ze swoją już dorosłą córką piosenkę napisaną dla niej", "Jak pięknie jest widzieć ojca, który kocha swoje dzieci", czy "Aurora jest bardzo szczęśliwa, że ??ma tak słodkiego i troskliwego ojca. Zawsze jestem podekscytowana widokiem ich razem" – czytamy.

Więcej o: