Córka Pawła Golca poszła w jego ślady. Nagrała dwa single i planuje więcej. Jak dziś wygląda?

Zespół Golec uOrkiestra od ponad 25 lat prężnie działa w rodzimej branży muzycznej. Teraz słynnym braciom rośnie konkurencja. Starsza córka Pawła odziedziczyła po nim wokalny talent i planuje podbić scenę. Jak wygląda 20-letnia Maja?

Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby piosenek "Ściernisko", "Lornetka", "Pędzą konie" czy "Górą ty", choć to raptem kilka ponadczasowych hitów z repertuaru zespołu Golec uOrkiestra. Formację tworzą bracia bliźniacy, Paweł oraz Łukasz. Na swoim koncie mają już pięć albumów studyjnych, o kompilacjach, płytach świątecznych i koncertowych nie wspominając.

Zobacz wideo Bracia Golec szczerze jak nigdy. Będziecie w szoku, co powiedzieli o raperach

Muzyka braci Golec od lat robi furorę. Teraz w ich ślady pragnie pójść córka jednego z nich

Przez ponad 25 lat muzycznej działalności bracia starali się oddzielać życie prywatne od zawodowego. Z tego też powodu tylko sporadycznie pokazywali się publicznie u boku swoich pociech i publikowali w mediach społecznościowych urywki wspólnie spędzonych chwil. W 2000 roku Łukasz Golec poślubił Edytę Mędrzak, która także występuje w zespole. Para doczekała się trójki dzieci: Bartłomieja, Antoniny oraz Piotra. Rok później na ślubnym kobiercu stanął również Paweł, a jego wybranką okazała się Katarzyna Kułaczewska. Owocem tego małżeństwa są dwie córki: Maja oraz Anna. O starszej z nich ostatnio jest coraz głośniej w mediach. 20-latka idzie bowiem w ślady sławnych krewnych i planuje karierę wokalistki.

Starsza córka Pawła odziedziczyła po nim talent. 20-latka ma szansę na karierę?

Maja Golec przyszła na świat w 2003 roku i od dzieciństwa pasjonowała się muzyką. Szybko zaczęła grać na pianinie, rozwijała również umiejętności wokalne. Rodzice trzymali ją jednak z daleka od świata show-biznesu. Do czasu. W 2018 roku pojawiła się u boku ojca podczas gali rozdania Fryderyków. Wówczas pozowali nawet do wspólnego zdjęcia na ściance. Wtedy jeszcze nikt nie przypuszczał, że za kilka lat sama będzie wzbudzać zainteresowanie kolorowej prasy.

 

Obecnie 20-latka prężnie działa w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie oraz TikToku. Chętnie publikuje własne interpretacje i covery wielkich hitów zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów, a grono jej odbiorców stale się powiększa. Ponadto tworzy również autorskie utwory. Na ten moment ma na swoim koncie dwa single, "Ty wiesz" oraz "Na szczyt", lecz zapowiada, że to dopiero namiastka tego, co ma do zaoferowania słuchaczom. 

Więcej o: