Wiadomo, ile może zarobić Agnieszka Chylińska na przyszłorocznych koncertach. Niezła sumka!

Agnieszka Chylińska w przyszłym roku obchodzi 30-lecie pracy na scenie. Z tej okazji szykuje serię koncertów jubileuszowych. Wiadomo, ile może za nie zainkasować.

Agnieszka Chylińska jest obecna na polskiej scenie muzycznej już niemalże od trzydziestu lat. Wielokrotnie nagradzana, niezmiennie cieszy się ogromną popularnością i sympatią fanów. Na 2024 roku szykuje specjalną serię koncertów jubileuszowych, bowiem będzie to jej trzydziestolecie pracy.

Zobacz wideo Chylińska śpiewa razem ze swoją 6-letnią córką

Agnieszka Chylińska szykuje jubileuszową trasę. Ile na niej zarobi?

Agnieszka Chylińska planuje w przyszłym roku zagrać osiem specjalnych, jubileuszowych koncertów. Zapowiedziała je już w sierpniu:

Trasa 30-lecia to dla mnie święto i moja osobista nagroda za mój upór, czasem wbrew wszystkim i wszystkiemu, by móc po prostu śpiewać dla ludzi najlepiej, jak potrafię - mówiła Chylińska.

Koncerty odbędą się w ramach trasy "Kiedyś do ciebie wrócę" w przyszłym roku od lutego do maja w największych miastach w Polsce: Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach i w Szczecinie. Jak wyliczył "Super Express", wokalistka może za nie wszystkie zainkasować nawet pół miliona złotych wynagrodzenia.

A to przecież niejedyna praca, jaką wykonuje Agnieszka Chylińska. Piosenkarka od lat jest jurorką w "Mam Talent!" w TVN. Stawki w programie nie są co prawda jawne, ale poza kulisami mówi się o naprawdę dużych pieniądzach. Julia Wieniawa ma ponoć otrzymać nawet pół miliona złotych za pracę jurorki w najbliższym sezonie show. Można założyć, że ciesząca się niesłabnącą sympatią Chylińska również może tu liczyć na godne wynagrodzenie.

Agnieszka Chylińska zaczynała karierę muzyczną jako 18-latka. Dołączyła do zespołu Skawalker, który później zmienił nazwę na O.N.A. Wspólnie nagrali pięć płyt, z których każda wzbudzała ogromny entuzjazm. W 2003 roku Chylińska grała już na własnych zasadach, eksperymentując z różnymi gatunkami muzycznymi.

Więcej o: