Ed Sheeran przerwał ślub i zagrał młodej parze swój nowy utwór. Nie zapomniał też o radzie dla nowożeńców

Ed Sheeran kolejny raz przygotował niespodziankę dla fanów. Niedawno zrobił swoim słuchaczom kanapki i sprzedał zestawy LEGO, teraz przerwał swoją piosenką ceremonię zaślubin pewnej młodej parze.

Ed Sheeran lubi zaskakiwać swoich fanów. Chętnie angażuje się w ciekawe akcje marketingowe, a tym razem promując nową muzykę, jednocześnie zrobił milą niespodziankę młodej parze. Artysta pojawił się na ślubie w Las Vegas i zagrał dla nowożeńców.

Zobacz wideo Jakim cudem Szwedzi zostali światowym liderem w dziedzinie tworzenia popowej muzyki? [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Ed Sheeran zagrał nowy utwór na ślubie swoich fanów

Wokalista zjawił się na ceremonii ślubnej w Las Vegas. Wszedł do uroczej kapliczki pewnym krokiem ze swoją gitarą  i wykonał utwór "Magical" z nadchodzącej płyty "Autumn Variations". Jordan i Carter Linderfieldowie byli zszokowani i nie mogli ukryć wzruszenia.

Para akurat przygotowywała się do złożenia przysięgi, kiedy w drzwiach stanął Ed Sheeran. "Dziękujemy za najbardziej magiczny dzień w naszym życiu" - napisała panna młoda pod filmem, który udostępnił artysta na Instagramie. "Naprawdę nigdy tego nie zapomnimy, ani Twoich rad, jakie nam dałeś" - dodała.

"Trudno o bardziej magiczny ślub"

Jordan podzieliła się szczęśliwymi chwilami również na swoim Instagramie, gdzie wyznała, że para nadal dochodzi do siebie po pełnym emocji dniu. W komentarzach pojawiły się gratulacje i głosy nawiązujące do wykonanej przez Sheerana piosenki: "Trudno o bardziej magiczny ślub" - piszą oglądający.

 

Ed Sheeran już wcześniej promował najnowszy album w nietypowy sposób. Niedawno odwiedził jeden ze sklepów LEGO w Minnesocie, gdzie nie tylko obsłużył fanów, ale także zagrał dla zebranego tłumu na gitarze. Z kolei w ramach wizyty w Filadelfii zaprosił swoich słuchaczy na kanapki do jednej z restauracji. Posiłek przygotował własnoręcznie.

Więcej o: