Daria Zawiałow jako 7-latka śpiewała w "Od przedszkola do Opola". Jest fragment występu

Dziś Daria Zawiałow jest jedną z najpopularniejszych artystek na polskiej scenie muzycznej. Zanim jednak dotarła na szczyt, brała udział w wielu talent show. Nie wszyscy wiedzą, że po raz pierwszy w tego typu programie pojawiła się już jako siedmiolatka. W sieci pojawił się fragment jej występu.

"Od przedszkola do Opola" jest programem kultowym i to nie tylko ze względu na charakterystyczny oklaskometr. Pierwszy odcinek show prowadzonego przez Michała Juszczakiewicza wyemitowano 19 lutego 1995 roku, ostatni w TVP1 pojawił się 26 maja 2007 roku. Przez 12 lat obejrzały go miliony i wystąpiły w nim setki dzieciaków. To tu pierwsze doświadczenia sceniczne zdobywały w nim m.in. Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder i Daria Zawiałow. Fragment występu tej ostatniej pojawił się na jakiś czas temu na profilu tele.nostalgia na Instagramie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Rekordy polskiej telewizji. "Wielka gra" była nadawana 44 lata

Daria Zawiałow w telewizji debiutowała jako siedmiolatka. Śpiewała w "Od przedszkola do Opola"

Daria Zawiałow w programie "Od przedszkola do Opola" w 2000 roku wzięła udział jako siedmiolatka (prawie ośmiolatka). - Daria chodzi do pierwszej klasy. Kiedy dorośnie, zostanie aktorką albo modelką - przedstawił ją Michał Juszczakiewicz. Do programu przyjechała z mamą, tatą i babcią, którzy kibicowali jej z widowni. Jak każdy uczestnik programu, także i ona przed występem odpowiedziała na kilka pytań prowadzącego, m.in. o rybki. Bohaterem odcinka była Wolna Grupa Bukowina. Siedmioletnia Zawiałow zdecydowała się na zaśpiewanie piosenki "Rzeka".

 

W Opolu po raz pierwszy wystąpiła dziewięć lat później. Wcześniej śpiewała na weselach

Fragment odcinka z występem Darii Zawiałow pojawił się jakiś czas temu na profilu tele.nostalgia na Instagramie. Całość znaleźć można także na YouTubie. Jak wynika z komentarzy, fani byli zaskoczeni, nie wszyscy bowiem zdawali sobie sprawę z tego, że artystka brała udział w "Od przedszkola do Opola".

Nie miałem pojęcia, że wzięła udział w tym programie. Chyba mnie ominął ten odcinek

Tytuł programu okazał się proroczy, choć artystka nie spełniła swojego marzenia z dzieciństwa i nie została aktorką. Dziewięć lat później Daria Zawiałow, jako zwyciężczyni "Szansy na sukces", wystąpiła podczas konkursu Debiutów na Festiwalu w Opolu, choć droga do Opola była długa. By zarobić na swoje utrzymanie, śpiewała na weselach. Po 2009 roku występowała m.in. w chórkach u Maryli Rodowicz. Na opolską scenę powróciła ponownie w 2016 roku, wcześniej próbowała swoich sił w "Mam talent" i "X Factor".

Więcej o: