Jann wyrusza w nową trasę koncertową i to nie byle jaką! Zagra w wielu europejskich miastach

Kariera Janna ruszyła z kopyta i nikt nie przewiduje, aby nagle miała się zakończyć. Po występach na największych polskich festiwalach muzycznych, niedawno ogłosił trasę koncertową po Polsce, ale okazuje się, że to nie wszystko. Artysta szykuje się także na podbój Europy, gdzie również wyruszy w tournée. W jakich miastach zagra utalentowany wokalista?

O Jannie zrobiło się niezwykle głośno w lutym, kiedy wziął udział w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizji. Chociaż nie udało mu się wygrać w starciu z Blanką, na co bardzo emocjonalnie zareagowali jego fani, to można śmiało przyznać, że wyszło mu to na dobre. Artysta został zauważony, co zaowocowało tym, że był jedną z gwiazd tegorocznego Open'era.

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Album, który mógłbyś słuchać do końca życia to? [SONDA]

Jann wyrusza na podbój Europy Zachodniej! W jakich miastach zagra?

Jednakże artyście udało się podbić nie tylko Polskę, ale również wiele innych europejskich krajów. Jego single "Gladiator" i "Need a break" były bardzo chętnie słuchane w serwisach streamingowych poza granicami naszego kraju. Dlatego teraz po ogłoszeniu krajowej trasy koncertowej "Gladiator tour", na którą wszystkie bilety wyprzedały się w dobę, Jann ogłosił nowe tournée.

Najpierw wystąpi w ośmiu polskich miastach. W listopadzie i grudniu 2023 będzie można go zobaczyć w Gliwicach, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy, Krakowie i Warszawie. To jednak nie wszystko, bo trasa ma także swoją międzynarodową część, która rozpocznie się w przyszłym roku.

Już w marcu 2024 roku artysta zacznie koncertować po Europie! Pierwszy występ da w niemieckiej Kolonii, a następnie przeniesie się do Hamburga i Berlina. Później natomiast zagra w Pradze, a nawet w stolicy Wielkiej Brytanii – Londynie! To z pewnością dla młodego duże wyróżnienie, którego mogą mu pozazdrościć inni rodzimi artyści – nawet Blanka. Organizatorem trasy jest agencja Fource Entertainment, a wszystkie bilety znajdziecie na stronie fource.pl.

 

Jann Tour: International 2024 – lista koncertów:

  • 11.03.2024 r. - Yuca, Kolonia
  • 12.03.2024 r. - Bahnhof Pauli, Hamburg
  • 13.03.2024 r. - Kantine Am Berghain, Berlin
  • 14.03.2024 r. - Cafe v Lese, Praga
  • 18.03.2024 r. - Omeara, Londyn
Więcej o: