Ile w święta może zarobić Rafał Brzozowski na koncercie? Znamy stawki

Rafał Brzozowski jest nie tylko prezenterem i prowadzącym programy rozrywkowe w Telewizji Polskiej. Nasz reprezentant na Eurowizję 2022 zapełnia już kalendarz na końcówkę roku. Ile trzeba zapłacić, żeby przyjechał zaśpiewać?

Świąteczne i noworoczne koncerty to dla wokalistów szansa na zarobienie największych pieniędzy w całym roku. I choć jest to spore poświęcenie, wiele gwiazd przyjmuje tego typu zlecenia bez zastanowienia. Powód to oczywiście pieniądze. Wiadomo, ile za koncerty życzy sobie Rafał Brzozowski, który wysłał cennik świątecznych występów.

Zobacz wideo Rafał Brzozowski komentuje swój wynik na Eurowizji

Ile Rafał Brzozowski zarobi za koncert?

Menagement Rafała Brzozowskiego wysłał do redakcji Plotek.pl cennik koncertów, obowiązujący na najbliższe miesiące oraz święta. Wokalista ma grafik napięty nie tylko w telewizji - w dni wolne ma czas, żeby pojechać w Polskę i zaśpiewać np. utwór "The Ride", z którym próbował zwojować Eurowizję, albo "W pokoju hotelowym", z którym zwyciężył koncert "Premier" w tegorocznym Opolu.

Co oczywiste, nie robi tego naturalnie charytatywnie (choć i takie koncerty w jego repertuarze się zdarzają). Jeśli chcielibyście zorganizować komercyjny występ Rafała Brzozowskiego, musicie zapłacić około 30 lub 40 tysięcy złotych - w zależności od terminu i programu.

Koncerty "zwykłe", które niekoniecznie związane są z grudniowym czasem, są tańsze - jak informuje Plotek.pl, za całość występu zapłacicie 25 tysięcy złotych brutto plus dodatkowe koszta (np. zakwaterowanie w hotelu dla dziesięciu osób ekipy wokalisty). Koncert świąteczny to już większy koszt - organizacja takiego występu to już 35 tysięcy złotych brutto i do tego dodatkowe koszta. Po każdym koncercie Rafał Brzozowski spotyka się z publicznością.

 

Wokalista od kilku lat intensywnie stara się zerwać z łatką prezentera TVP. Wygrana w Opolu dodała mu skrzydeł, ale nie była dla niego wcale debiutem. Brzozowski ma na swoim koncie kilka płyt i występy w różnych muzycznych programach: "Szansie na sukces" czy "The Voice of Poland".

Więcej o: