Podwójnie platynowa płyta Dody z reedycją. Będą nowe utwory z topowymi raperami!

Ostatni rok dla Dody to nieustające pasmo sukcesów, ale najważniejszym jest gigantyczna popularność płyty "Aquaria", która pokryła się podwójną platyną. Teraz artystka zapowiada reedycję przebojowego krążka, który już jest dostępny w przedsprzedaży. Znajdziemy tam pięć zupełnie nowych utworów, w tym dwa ze znanymi rodzimymi raperami.

Jesienią zeszłego roku Doda wydała swój czwarty solowy album studyjny "Aquaria", którym wróciła do łask w świecie muzyki. Na płycie znalazło się wiele przebojów takich jak "Melodia ta", "Zatańczę z aniołami", czy "Fake Love", a sam album był nominowany do Fryderyka w kategorii "album roku pop" oraz pokrył się podwójną platyną. 

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Który koncert w swoim życiu najlepiej wspominasz? [SONDA]

Doda wydaje reedycję "Aquarii". Pojawią się na niej znane nazwiska

Rok po premierze "Aquarii", artystka zapowiedziała reedycję krążka, która ukaże się już 5 października. Na płycie znajdzie się pięć premierowych utworów, w tym dwa z gościnnym udziałem Smolastego i Bedoesa 2115, z którymi w przeszłości wokalistka nagrała już wspólne piosenki. Do reedycji przygotowana została zupełnie nowa oprawa graficzna i poligrafia. 

Promocji albumu towarzyszą spektakularne koncerty w ramach trasy Doda. Dream Show - AQUARIA tour, które wyprzedały się w zaledwie kilka godzin! Ponadto w serwisie streamingowym Spotify powstał pierwszy dla artystki pop w Polsce Spotify Coutdown Page, czyli strona odliczająca do premiery płyty, którą można już sobie zapisać. Preorder w wersji fizycznej można już zamówić pod tym linkiem.

"AQUARIA - wystarczająco silna, by utrzymać statek i tak delikatna by przelecieć przez palce. Dostosowuje się kształtem do otoczenia, a mimo to z biegiem czasu zmienia kształt wszystkiego. Na czwartym już solowym albumie, Doda jak nigdy rozlicza się ze swoimi demonami. Z wrodzoną precyzją Wodnika łączy bolesne słowa, które są niczym kartki z pamiętnika i z pomocą producentów z Hotelu Torino ubierają je w elektroniczne brzmienie - dance. Rozpalając tym samym w słuchaczu chęć wkroczenia na parkiet" – czytamy na stronie wytwórni.

Tracklista:

 1. Fake Love
 2. Don’t Wanna Hide
 3. Girls To Buy ft. Maria Sadowska
 4. Bez Ciebie chcę żyć wiecznie
 5. Melodia ta
 6. No Rush with Jhn McFly
 7. Do It Like I Want It
 8. Pewnie już wiesz
 9. Drinking
 10. Tylko Ty i ja
 11. Wodospady
 12. Zatańczę z aniołami
 13. Chcę Cię coraz więcej
 14. Nie otwieram oczu
 15. Mama
 16. Nie żałuję ft. Smolasty
 17. I’m not loving it
 18. Dom ft. Bedoes 2115
Więcej o: