Bilety na Open'er Festival 2024 już w sprzedaży. Ceny wyższe niż w 2023. A to dopiero tańsza pula

Choć do kolejnego Open'era pozostało jeszcze ponad 9 miesięcy i wciąż nie ujawniono line-upu, to już teraz można stać się posiadaczem wejściówki. Ceny są jednak zauważalnie wyższe, niż oferowano na tegoroczną edycję, a warto zaznaczyć, że do sprzedaży trafiła dopiero najtańsza pula.

Open'er to jeden z największych festiwali w Polsce, który co roku od ponad dwóch dekad przyciąga do Gdyni tysiące fanów muzyki. Tegoroczną edycję, mimo kilku komplikacji t.j. nieobecność niektórych z zapowiadanych artystów, ostatecznie można uznać za udaną. Nic dziwnego, że już teraz organizatorzy ruszają z przygotowaniami do kolejnej odsłony wydarzenia.

Zobacz wideo Malwina Wędzikowska ocenia stylizacje gwiazd z sopockiego festiwalu. Zwróciła uwagę na Julię Wieniawę

Kiedy jest Open'er 2024? Bilety już trafiły do sprzedaży

Chyba nikt nie miał wątpliwości, że Open'er doczeka się kolejnej, już 21. edycji, która zgodnie z zapowiedzią będzie odbywać się w dniach od 3 do 6 lipca 2024 roku w Gdyni. Lista gwiazd, które wykonają na żywo swoje największe przeboje, nie jest jeszcze znana, lecz jak co roku można spodziewać się światowych nazwisk. Na stronie altersklep.pl ruszyła sprzedaż biletów z puli Early Bird, upoważniających do wzięcia udziału w wydarzeniu. Po sukcesach poprzednich odsłon nie ma się co dziwić, że wielu decyduje się na zakup bez znajomości line-upu, zwłaszcza że ceny są teraz znacznie niższe niż w regularnej sprzedaży.

W puli Early Bird czterodniowy karnet kosztuje 839 zł, zaś tę samą opcję z miejscem na polu namiotowym nabędziecie za 1099 zł. Karnet na weekend, który obejmuje piątkowe i sobotnie koncerty, to koszt 599 zł, zaś ten sam pakiet z dostępem do pola namiotowego 775 zł. Natomiast bilet jednodniowy można zakupić za 395 zł. Warto pamiętać, że ilość jest ograniczona. Sprzedaż potrwa do 9 października 2023 roku lub do wyczerpania zapasów, zwykle jednak wejściówki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Jakie stawki będą później?

Ceny karnetów poszły w górę. Co warto wiedzieć, jeśli z zakupem czeka się na pulę final call?

Kolejna pula biletów trafi do sprzedaży już 10 października. Warto mieć na uwadze, że stawki z kategorii Regular Tickets będą już wyraźnie wyższe. Karnet czterodniowy będzie wynosić bowiem 1039 zł, zaś ta sama opcja z polem namiotowym to koszt 1305 zł. Za wejściówkę weekendową (piątek i sobota) zapłacicie 759 zł, a za ten sam pakiet z polem namiotowym zapłacicie 935 zł. Z kolei cena biletu jednodniowego to 495 zł.

Najwyższe ceny będą jednak podczas final call, którego sprzedaż rozpocznie się 11 czerwca 2024 roku, czyli tuż przed wydarzeniem. Istnieje jednak ryzyko, a nawet wysokie prawdopodobieństwo, biorąc pod uwagę sytuacje podczas poprzednich edycji Open'era, że wówczas nie będzie już możliwości wzięcia udziału we wszystkich dniach festiwalu. Ceny prezentują się następująco:

  • Karnet 4-dniowy – 1089 zł
  • Karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 1349 zł
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) – 799 zł
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) + pole namiotowe – 979 zł
  • Bilety jednodniowe – 529 zł.
Więcej o: