Nie żyje raper, który walczył z Eminemem w "8 Mili". Fani nie zgadzali się z wynikiem bitwy

Nie żyje Nashawn Breedlove, czyli Lotto - raper, który zmierzył się w bitwie z Eminemem w filmie "8 Mila". Artysta miał 46 lat.

O śmierci Breedlove'a poinformowała jego matka, Patricia. Opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych. "Z ciężkim sercem dzielę się wiadomością o śmierci mojego ukochanego syna. Wielu z Was znało go pod pseudonimem Lotto lub Ox - te określenia odzwierciedlały jego odporność i determinację. Był raperem, piosenkarzem, autorem tekstów i aktorem. Nikt nie mógł odmówić mu talentu" - pisze pogrążona w żałobie Patricia.

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Nashawn Breedlove nie żyje. Raper i aktor znany z "8 Mili" miał 46 lat

"Odejście Nashawna pozostawiło w moim życiu ogromną pustkę, której nie da się opisać słowami. Podobnie jak bólu i cierpienia, które odczuwam. Był nie tylko moim synem, ale też niezwykłym człowiekiem, którego charakter i siła inspirowały każdego, kto stanął na jego drodze" - pisze matka rapera.

Artysta zmarł w wieku 46 lat. Przyczyny śmierci Breedlove'a nie podano. Raper zostanie zapamiętany przede wszystkim ze swojej roli w oscarowym filmie "8 Mila". To właśnie Nashawn wcielił się w rolę artysty o pseudonimie Lotto, który stoczył walkę na wersy z Eminemem.

To on powinien wygrać bitwę z Eminemem?

Pojedynek w filmie wygrał Jimmy znany jako B-Rabit, jednak przez lata wielu fanów produkcji twierdziło, że to właśnie Lotto zasłużył na zwycięstwo, a wynik był niesprawiedliwy. Znany raper Mickey Factz pożegnał zmarłego aktora na swoim Instagramie. "Spoczywaj w pokoju, jedyny mistrzu ceremonii, który pokonał Eminema" - napisał. Inny muzyk znany z walk na wersy, Daylyt wyraził podobną opinię. "To pierwszy raper, którego okradziono ze zwycięstwa w rapowej bitwie. Lotto wygrał!".

 

Breedlove tworzył również pod pseudonimem Ox. Przed występem w "8 Mili" napisał utwór do filmu "The Wash" z 2001 roku. Wystąpił w nim Dr. Dre oraz Snoop Dogg.

Więcej o: