Bedoes 2115 zrywa współpracę z Gargamelem. "Jestem wk***ony i jest mi przykro"

Nie milkną echa skandalu z udziałem youtubera Gargamela, którego była dziewczyna opublikowała szokujące fakty na temat ich relacji. Influencer został oskarżony o grooming, czyli wykorzystanie i manipulowanie młodszą od siebie osobą. Do tych informacji odniósł się Bedoes 2115, który od kilku miesięcy współpracował z Gargamelem. Nie ma dla niego dobrych wieści.

Jakub "Gargamel" Chuptyś swego czasu prowadził jeden z najpopularniejszych kanałów typu commentary na polskim YouTubie, gdzie publikował filmy obnażające szkodliwe wypowiedzi i złe wypowiedzi innych influencerów. Miał także swoją audycję radiową w radiowej Czwórce, a później postawił na karierę streamera i podcastera. Okazuje się, że sam w przeszłości nie postępował właściwie.

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Wielki powrót "Popkultury" po wakacjach! Zobacz, co się zmieniło

Gargamel był gwiazdą sieci. Teraz jego była dziewczyna oskarża go o przemoc

W poniedziałek wieczorem jego była dziewczyna, Laura Klaus opublikowała na TikToku filmik, w którym wyznała, że w czasie związku z youtuberem padła wówczas ofiarą przemocowych zachowań. Dziewczyna miała zaledwie 16 lat w chwili, gdy zaczęła się spotykać z wówczas 25-letnim Chuptysiem. Klaus obecnie mieszka za granicą i odważyła się opisać to, jak była traktowana przez znanego twórcę.

Bałam się, że chorzy i mizoginistyczni fani Kuby zrobią mi krzywdę. Mam już dość siedzenia cicho. Mam dość tego, że inne ofiary takich osób również siedzą cicho. Ze strachu przed konsekwencjami. W 2020 roku padłam ofiarą groomingu i agresywnych zachowań przez znanego wam wszystkim Gargamela. Miałam 16 lat, jak zaczęliśmy spotykać.

W nagraniu pokazała także SMS-y i nagrania z kłótni. "Zrób się takim Frankensteinem jak te wszystkie k***a typiary, co ich nikt w życiu nie kocha" - mówił Gargamel do Laury, odnosząc się do jej kolczyków na ciele. Laura Klaus wspomniała również, że Gargamel miał problemy z alkoholem. Wyznała, że wielokrotnie prosiła go o zmianę, ale zachowania przemocowe wciąż były na porządku dziennym. Ten z kolei miał nią bez przerwy manipulować, co prawie doprowadziło ją do próby samobójczej. 

Nasz związek trwał do 2021 roku, do incydentu, kiedy pijany Kuba wparował do mojego mieszkania, zaczął mnie wyzywać, szarpać mnie – wyznała w nagraniu.

Youtuber zareagował na nagranie i opublikował oświadczenie, w którym przeprosił, a także opowiedział o swoim uzależnieniu od alkoholu oraz tym, że dwa lata temu poszedł na odwyk. "W odniesieniu do nagrania, które pojawiło się dziś wieczorem, mam kilka zdań od siebie: przepraszam moją byłą dziewczynę i przyznaję się do popełnionych błędów - to, co zrobiłem w 2020 jest niewybaczalne i nie ma usprawiedliwienia dla mojego postępowania. Jest mi z tego powodu bardzo wstyd, ale jestem gotowy przyjąć wszelkie konsekwencje tych działań" – napisał.

Gargamel współpracował z Bedoesem 2115. Raper w stanowczy sposób odniósł się do sprawy

Jedną ze znanych osób, która zareagowała na te doniesienia jest Bedoes 2115, który współpracował z Chuptysiem. Znany youtuber był jego koncertowym DJ-em. Raper powiedział, że nie wiedział o całej tej sytuacji, bo współpracuje z Gargamelem zaledwie od kilku miesięcy, a poza tym nie widywał się z nim za często. Poza tym stwierdził, że poza życiem zawodowym, nie utrzymywał z nim innych relacji. Poinformował, że nie popiera przemocy i kończy współpracę z youtuberem:

Hej, dostaję wiele pytań pt., co myślę o sytuacji z Gargamelem i czy wiedziałem o tym. Co to jest za pytanie, co myślę o tej sytuacji? Jestem wk***ony, jest mi przykro. Jestem w szoku. Jak mam się czuć? Dowiedziałem się o tym tak jak wszyscy. Ta sytuacja miała miejsce parę lat temu. Ja z Gargamelem współpracuję od paru miesięcy. Spotykaliśmy się na jakieś wywiady, nie miałem pojęcia o tej sytuacji. Gargamel już z nami nie współpracuje. Przeczytałem jego oświadczenie na Facebooku, obejrzałem tego tiktoka. No k***a… po prostu przykro. Jestem wk***ny. Zarówno tej dziewczynie, jak i Kubie życzę tego, żeby każdy odnalazł swój spokój, ale proszę mnie nie mieszać w tę sytuację, bo chyba każdy wie, co o tym sądzę – powiedział Bedoes 2115 w udostępnionym instastory.
Więcej o: