Dawid Podsiadło apeluje do fanów, by poszli na wybory. Dał im cenną radę

W gorącym przedwyborczym okresie głos postanawiają zabrać również niektórzy z artystów. Bez wątpienia do tego grona należy Dawid Podsiadło. Postanowił zwrócić się do swoich fanów, podpowiadając im, w jaki sposób mogą być bardziej zdecydowani, aby 15 października z pełnym przekonaniem pójść do urn wyborczych.

Trwająca kampania wyborcza jest jedną z najbrutalniejszych w historii Polski po 1989 roku. Niektórzy nawet posuwają się o stwierdzenie, że nadchodzące wybory będą najważniejszymi w III Rzeczpospolitej. Atmosfera na scenie politycznej jest rozgrzana do granic możliwości, co sprawia, że wielu ludzi w ogóle zastanawia się, czy jest sens uczestniczyć w tegorocznym głosowaniu.

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Kolejny protest pod Kinoteką PKiN ws. „Zielonej granicy". Tym razem była także kontrmanifestacja

Dawidowi Podsiadle zależy, aby jak najwięcej ludzi poszło na wybory. Dał swoim fanom radę

Zewsząd dobiegają do nas różne komunikaty. Nieraz bardzo sprzeczne, co utrudnia podjęcie decyzji, na kogo oddać głos. Zauważył to wokalista Dawid Podsiadło, który znany jest ze swojego zaangażowania społecznego. Zależy mu, aby jego fani wiedzieli, że każdy z nas ma wpływ na wynik głosowania, a wykonanie swojego obywatelskiego obowiązku ma sens. 

Tym razem artysta postanowił pomóc swoim instagramowym obserwatorom w nieco inny sposób. Postanowił wyjść naprzeciw tym fanom, którzy uważają, że nie mają na kogo głosować. Udzielił im rady, która może rozwiać wątpliwości wśród wszystkich niezdecydowanych. "Jeśli ktoś z was zastanawia się, czy głosować, to od razu odpowiem: 'Jasne, że tak!'" - od tego zdania zaczął swój wpis na instastory. 

"Powolutku, faktycznie jest dużo krzyku, świat zaczyna akrobacje, staje na głowie, aby zrobić na nas wrażenie, ale dzień ciągle trwa tak samo długo. Mamy szczęście, że możemy się zatrzymać i pomyśleć. Wejdźcie sobie na stronę, odpowiedzcie na pytania, zobaczcie co w ogóle, bez podpowiedzi, macie w sobie. Jakich chcielibyście zmian, by Polska była dla was miejscem, które pokochacie jeszcze bardziej" - dodał, mając na myśli (i załączając link) stronę latarnikwyborczy.pl.

To narzędzie, dzięki któremu można się dowiedzieć, do której partii jest nam najbliżej światopoglądowo. Aby uzyskać wynik należy odpowiedzieć na kilka pytań, które dotyczą najważniejszych kwestii poruszanych w kampanii wyborczej. Dzięki tej stronie naprawdę można rozwiać wszelkie wątpliwości.

Więcej o: