Roztańczony PGE Narodowy 2023. Organizatorzy zapowiadają przełom: W tym roku poszliśmy o krok dalej

Roztańczony PGE Narodowy 2023 już za chwilę. Na wydarzeniu pojawią się najpopularniejsi artyści w Polsce. Wśród nich Doda, Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk. Bilety na wydarzenie są nadal dostępne w sprzedaży.

Roztańczony PGE Narodowy to festiwal muzyczny, który odbędzie się w ostatni tydzień września w słynnym obiekcie w sercu Warszawy. "To spektakularna mieszanka gatunków muzycznych – od pulsującego popu po zmysłowy rap i zjawiskowe brzmienia nieśmiertelnego disco" - czytamy w opisie imprezy.

Zobacz wideo

Roztańczony PGE Narodowy 2023. Kto wystąpi?

Skład tegorocznego wydarzenia to zestaw najpopularniejszych nazwisk w Polsce. Występy zostaną podzielone na dwie sceny: RAP/POP oraz DISCO, żeby odwiedzający Roztańczony Narodowy mogli bez problemu wybrać zabawę przy ulubionych dźwiękach. Na pierwszej scenie zobaczymy Dodę, królową polskiej piosenki - Marylę Rodowicz, Edytę Górniak, Smolastego, Skolima, Blankę, która na pewno wykona eurowizyjny przebój "Solo", Kubańczyka, Cleo, Viki Gabor.

Oprócz tego swoje nieśmiertelne przeboje przypomni Michał Wiśniewski i Majka Jeżowska. Początki lat dwutysięcznych przypomni słuchaczom Mezo i Liber. Oprócz tego na scenie zjawią się: B.R.O, Ronnie Ferrari, Zusje, Kacper Blonsky, Cyrko, EV, VHS, Lena Moonlight i Tribbs.

Z kolei na scenie disco znajdziemy najpopularniejsze gwiazdy disco polo. Wystąpi tutaj Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, grupa Boys, Piękni i Młodzi, Defis, Weekend, Łobuzy, MiłyPan, Discoboys, Top Girls oraz Marcin Siegieńczuk.

Roztańczony PGE Narodowy 2023. Bilety

Roztańczony PGE Narodowy odbędzie się już 30 września. Impreza ma rozpocząć się o 18:30 i trwać aż do 23:00. Bilety na wydarzenie nadal są dostępne na stronie ebilet.pl. Ceny biletów na płytę to koszt 119 lub 164 złote, za miejsce na trybunach trzeba zapłacić od 109 do 229 złotych, bilety Biznes lub to wydatek 700 złotych.

"Edycja z 2022 roku była przełomem i otworzyła nowy rozdział naszego festiwalu. W tym roku poszliśmy o krok dalej, na naszej scenie staną największe gwiazdy polskiego rapu, popu i disco. Kubańczyk, Blanka, Cleo, a nawet jedyna w swoim rodzaju Doda to tylko kawałek tego pysznego tortu. Szykujemy się na największą, rekordową edycję Roztańczonego PGE Narodowego" - zapowiadają organizatorzy.

Więcej o: