Tomasz Kot w najnowszym klipie Darii Zawiałow. Wcielił się w Taco Hemingwaya!

Premiera czwartego albumu Darii Zawiałow pt. "Dziewczyna Pop" zbliża się wielkimi krokami. Artystka właśnie wypuściła ostatni singiel zwiastujący nowe wydawnictwo, w którym na feacie występuje Taco Hemingway. Do utworu "Supro" powstał także niebanalny teledysk, w którym w rolę rapera wcielił się sam Tomasz Kot! Jak znany aktor wypadł w tej roli?

Chociaż zaledwie tydzień temu ukazał się nowy album rapera z gościnnym udziałem Zawiałow w utworze "Mix Sałat", to ten przebojowy duet nagrał także wspólny kawałek na nadchodzącą płytę artystki. Utwór "Supro" to czwarty singiel artystki, w którym Taco Hemingawy zaskakuje melodyjnym wokalem. Do piosenki powstał także klip, ale nie zobaczymy w nim znanego rapera. W jego postać wciela się tam Tomasz Kot!

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Album, który mógłbyś słuchać do końca życia to? [SONDA]

Tomasz Kot jako uliczny dresiarz w najnowszym teledysku Darii Zawiałow

Artyści "Supro" prowadzą transkontynentalny dialog – Daria z bezkresnej, amerykańskiej pustyni, a legendarny Tomasz Kot biega w dresie jako Taco po warszawskich ulicach. Trzeba przyznać, że aktor w tej roli wypadł znakomicie, a nigdy przedtem nie mogliśmy go podziwiać w takiej wersji.

Pomysł, aby zaangażować do tego projektu Tomka powstał bardzo spontanicznie. 'Supro' jest napisane i zaśpiewane przez nas z lekkim przymrużeniem oka. Zależało nam więc na tym, aby teledysk do tego numeru również nie był brany całkowicie na poważnie. Chwilę później wpadliśmy na pomysł 'a co by było gdyby Filipa zagrał aktor?'. I w zasadzie od razu przyszedł nam do głowy Tomasz Kot. Razem z Taco ogromnie szanujemy jego postać i kunszt, a poza tym panowie przy pomocy odrobiny charakteryzacji okazało się, że są do siebie zaskakująco podobni! – mówi Daria Zawiałow.

"Tomek – ku mojemu zdziwieniu – zgodził się na udział w klipie praktycznie tego samego dnia, kiedy nieśmiało do niego napisałam i wszedł w to z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem, pomimo wielu zawodowych obowiązków. Jestem przeszczęśliwa i mega dumna z tego, że mogę mieć w jednym projekcie u swego boku dwóch tak wspaniałych artystów!" – kontynuuje artystka.

 

Daria Zawiałow wkrótce zaprezentuje "Dziewczynę Pop". Ale duże sukcesy odnosi już teraz

Ponadto warto zwrócić uwagę, że premiera ostatniego singla promującego czwarty solowy albumu Darii zbiega się z kolejnym, wielkim sukcesem artystki. W poniedziałek 25 września artystce udało się przebić magiczną granicę 2 milionów słuchaczy na Spotify! Jest trzecią Polką w historii platformy, której udało się zgromadzić tak wielką rzeszę słuchaczy.

Najnowszy album artystki pt. "Dziewczyna Pop" ukaże się już 20 października w trzech różnych wersjach wizualnych. Płyta powstała we współpracy z Bartoszem Dziedzicem – producentem odpowiedzialnym za legendarne już płyty tj. "Granda" Brodki czy "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadło. Chwilę po premierze płyty, artystka wyruszy w trasę koncertową, która obejmować będzie sześć największych hal koncertowych w Polsce! Bilety na TRASĘ 92’ są już w sprzedaży.

Więcej o: