Kasia Moś wzburzyła fanów jednym zdjęciem. "Blokuję"

Kasia Moś pochwaliła się w sieci zdjęciami z Marszu Miliona Serc. Szczególnie jedno spowodowało falę negatywnych komentarzy.

Moś na Instagramie pokazała zdjęcia z Marszu Miliona Serc, który przeszedł ulicami Warszawy 1 października. Policja nie podaje, ile osób wzięło udział w wydarzeniu zorganizowanym przez Koalicję Obywatelską. Jarosław Kaczyński twierdzi, że było to 60 tys. ludzi, władze stolicy mówią o około milionie osób. Wśród nich było sporo znanych twarzy, w tym Moś, którą kojarzą na pewno też widzowie TVP.  

Zobacz wideo Marsz Miliona Serc widziany z drona. Uczestnicy wypełnili ulice centrum Warszawy

Kasia Moś na Marszu Miliona Serc

Żeby słowo 'podział' stało się znowu tylko niegroźnym rzeczownikiem. Bo gdzie kończą się podziały zaczyna się cierpliwa droga do jedności.

- napisała Moś pod serią zdjęć. Wokalistka była wśród artystów, którzy zaśpiewali na scenie podczas marszu (znaleźli się wśród nich też np. Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska). Jedna z fotografii szczególnie poruszyła obserwujących profil Moś. Nie spodobało im się wspólne zdjęcie piosenkarki z aktywistką "babcią Kasią". Po protestach w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który niemal całkowicie zakazuje legalnej aborcji w Polsce z 2021 roku kobieta miała kilka spraw w sądzie o znieważenie policjantów.

 

Wiele krytycznych komentarzy

Myślałem, że jest pani mądrzejsza, bo dla artysty publika jest ważna (...) Pycha kroczy przed upadkiem. Blokuję panią, chociaż miała moją sympatię. Mam nadzieję, że nie jestem sam.
Pani Kasiu, zawsze panią szanowałam, inspirowała nie pani, piękny głos, piękna duchem i ciałem, skromna i wspaniała i dzisiaj się to skończyło.

- to łagodniejsze z komentarzy pod postem Moś. Wiele osób zwróciło uwagę wokalistce znanej do niedawna także z reklam towarzystwa ubezpieczeniowego, że do tej pory chętnie występowała w programach TVP, a teraz zaszła w jej życiu "przemiana". Rzeczywiście, Moś nie poszła w ślady niektórych z koleżanek i kolegów z branży, którzy od kilku lat nie pojawiają się w Telewizji Publicznej. W grudniu zeszłego roku śpiewała podczas "Wielkiego koncertu piosenek świątecznych TVP", a w Sylwestra wystąpiła na scenie w koncercie "Sylwester marzeń z Dwójką" w Zakopanem. W sprawie posta i reakcji komentujących poprosiliśmy wokalistkę o komentarz. Czekamy na odpowiedź.

Więcej o: