Śpiewa "Znów zakochałam się pierwszy raz". Daria Zawiałow: Mi się zdarzyło raz tak zakochać

Daria Zawiałow wydaje czwarty studyjny album w karierze. W rozmowie z Gazeta.pl mówi, że "Dziewczyna pop" to płyta najbardziej osobista płyta w jej dotychczasowym dorobku. - Piszę bardziej wprost, bardziej bezpośrednio, trochę bezczelnie - opowiada. Rozmawiamy też o wspomnieniach z dzieciństwa i planach na przyszłość - i o wymarzonym domu, i o trasie koncertowej.

W najnowszym singlu promującym album "Dziewczyna pop" ("Supro") śpiewa: "Znów zakochałam się pierwszy raz". - Myślę, że jest to po prostu fajna metafora, która mówi o tym, że jak się zakochujemy, to czasami zdarza się, że czujemy to tak mocno, jak za pierwszym razem - mówi i dodaje: "Mi się zdarzyło raz tak zakochać".

Daria Zawiałow: W studio tworzę totalnie bezkompromisowo

Czwarty album Daria Zawiałow stworzyła z producentem Bartkiem Dziedziciem, z którym spotkała się już przy tworzeniu "I ciebie też bardzo". Ta piosenka, którą śpiewają z nią Vito Bambino i Dawid Podsiadło, została nagrodzona Fryderykiem w kategorii utwór roku. Wokalistka w rozmowie z Gazeta.pl opowiada o pracy nad albumem koncepcyjnym, jakim jest "Dziewczyna pop", i przyznaje, że w studio tworzy "totalnie bezkompromisowo". - Tam liczy się tylko to, co myślę ja i co myśli producent - mówi. Zobaczcie całą rozmowę:

Zobacz wideo Daria Zawiałow wydaje czwarty album. Opowiedziała o kulisach tworzenia, podejściu do życia i marzeniach

"Dziewczyna pop" zabiera słuchacza do Stanów Zjednoczonych

Rozmawiamy również m.in. o jej występie w programie "Od przedszkola do Opola", w którym pojawiła się jako siedmiolatka, a także o decyzji, by po gimnazjum przeprowadzić się samodzielnie do Warszawy. Jak opowiadały jej mama i babcia, stolicę pokochała już jako czterolatka. Teraz też, gdy myśli o budowie domu, nie wyobraża sobie, by miała mieszkać gdzie indziej. - Warszawa to moje miasto, zawsze numer jeden - mówi wokalistka.  

"Dziewczyna pop" to album koncepcyjny, inspirowany Stanami Zjednoczonymi i ulubionymi zespołami Zawiałow, m.in. z lat 90. Został wydany 20 października w trzech wersjach wizualnych. Promują go cztery single: "Fifi Hollywood", "Złamane serce jest OK". "Z Tobą na chacie" oraz "Supro". W tym ostatnim z Zawiałow śpiewa z Taco Hemingwayem.

Więcej o: