Ed Sheeran wsparł akcję charytatywną. Przekazał między innymi 149 par używanych bokserek

Ed Sheeran potrafi zaskoczyć swoich fanów. Niedawno muzyk przerwał ślub pewnej pary i zagrał dla nich nowy utwór, innym razem obsłużył klientów sklepu LEGO, a w ramach wizyty w Filadelfii zaserwował fanom kanapki. Tym razem wsparł w nieoczywisty sposób organizację charytatywną.

Brytyjski artysta przekazał na aukcję dobroczynną część swojej szafy. Wśród przedmiotów, które będą mogli licytować fani, znalazło się 450 ubrań. Zyski ze sprzedaży trafią do East Anglia’s Children’s Hospices, organizacji, która zajmuje się pomocą ciężko chorym dzieciom młodzieży.

Zobacz wideo Kinowe biografie, w których pominięto ciemną stronę życia gwiazdy

Ed Sheeran oddał ubrania na licytację. Wśród nich 149 par bokserek

Najwierniejsi fani będą mogli kupić za pośrednictwem serwisu eBay kolekcję ciuchów swojego idola. Sheeran oddał na aukcję 20 swetrów, 14 czepek, 73 pary skarpet, 11 par spodni i... 149 par bokserek, które budzą największą konsternację. Licytacja wszystkich przedmiotów rozpocznie się od 9,99 funta. Oznacza to, że nawet jeśli ubrania sprzedadzą się po cenie wywoławczej, organizacja zarobi niemal 4,5 tysiąca funtów.

Biorąc pod uwagę popularność Eda Sheerana, kwoty na pewno znacznie wzrosną. Licytacje odbędą się 16 i 26 listopada oraz 3 grudnia. Ubrania zostaną dostarczone do nowych właścicieli w takim stanie, w jakim trafiły na aukcję. Oznacza to, że ciuchy nie zostaną wyprane, co wbrew pozorom może pozytywnie wpłynąć na wyniki licytacji.

To nie pierwszy raz kiedy Ed Sheeran wspiera w ten sposób aukcję East Anglia’s Children’s Hospices. W 2014 roku dzięki ciuchom artysty udało się zarobić 7,5 tys. funtów.

Ed Sheeran wystąpi w Polsce w 2024 roku

Ed Sheeran w 2024 roku wróci do Polski. Po dwóch wyprzedanych koncertach w naszym kraju w 2022 roku artysta zapowiedział występ w ramach "+-=÷x Tour". Brytyjczyk zagra 12 lipca 2024 roku w Polsat Plus Arena Gdańsk. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Calum Scott. Podczas występu w Gdańsku fani Eda Sheerana będa mieli możliwość posłuchania najświeższych utworów z albumów '-? (Subtract) oraz "Autumn Variations". Obie plyty zdobyły pierwsze miejsce na listach przebojów na całym świecie.

Więcej o: