Przedsmak Męskiego Grania na żywo. Specjalny koncert w Trójce

16 lipca Męskie Granie zainauguruje nowy sezon koncertowy w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu. A już dziś muzyków pod przewodnictwem Wojciecha Waglewskiego usłyszymy na specjalnym koncercie w radiowej Trójce. Transmisja o 22.05.

Waglewski o "Męskim Graniu": Pierwiastek kobiecy wibruje w powietrzu

W Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej oprócz dyrektora artystycznego całego przedsięwzięcia - Wojciecha Waglewskiego - zagrają: Voo Voo, Lech Janerka, Fisz, Emade, Tworzywo z udziałem Adama Pierończyka oraz Lao Che. Koncertu będzie można wysłuchać za pośrednictwem radiowej Trójki w piątek 10.06 o 22.05 .

Lech Janerka o "Męskim Graniu": Kobiety nam (chyba) wybaczą?

Tegoroczna edycja Męskiego Grania wraca w zwycięskiej formule z zeszłego roku, ale tym razem zawita aż do 7 miast: Żywca, Warszawy, Krakowa, Lublina, Gdańska, Wrocławia i Poznania.

Singlem promującym Męskie Granie 2011 jest "Kobiety nam wybaczą". W jego nagraniu wzięło udział 7 artystów. piosenkę napisał Wojciech Waglewski, wokale nagrał Fisz, na fortepianie zagrał Leszek Możdżer, a na perkusji Piotr "Stopa" Żyżelewicz (jeden z najlepszych polskich perkusistów, zmarły 12 maja 2011 roku po ciężkim wylewie).

Posłuchaj "Kobiety nam wybaczą" >>

Czytaj więcej o tegorocznej edycji Męskiego Grania >>

Spięty: Na "Męskim Graniu" grają indywidualiści

Więcej o: