Koncert Amy Winehouse w Bydgoszczy odwołany! "Ze względu na stan zdrowia..."

Po kompromitującym koncercie w Belgradzie Amy Winehouse wycofała się z całej trasy koncertowej po Europie. O odwołaniu zaplanowanego na 30 lipca koncertu w Polsce poinformowała agnecja SNAP i Sony Music.

"Amy Winehouse wycofuje się ze wszystkich planowanych koncertów. Robimy wszystko by pomóc jej wrócić do zdrowia i będziemy ją wspierać tak długo jak będzie to potrzebne" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu managementu artystki w tej sprawie.

Piosenkarka miała wystąpić w Bydgoszczy 30 lipca w ramach festiwalu ARTPOP Złote Przeboje, w którym udział biorą również Hooverphonic i I Blame Coco (córka Stinga Coco Sumner). Wiadomość o odwołaniu całej trasy w Europie do organizatorów festiwalu dotarła wczoraj w nocy.

Wycofanie się Amy z trasy koncertowej nie jest wielką niespodzianką. Wczoraj pisaliśmy o skandalu jaki piosenkarka wywołała na sobotnim koncercie w Belgradzie. Borykająca się od lat z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu artystka słaniała się na nogach, mamrotała pod nosem i co chwilę znikała ze sceny.

"Najgorszy występ w historii tego miasta". Więcej o koncercie Amy w Belgradzie >>

"Chcemy zapewnić, że pomimo odwołania występu Amy Winehouse, ARTPOP Festival odbędzie się zgodnie z planem, 30 lipca w Bydgoszczy. W ciągu kilku najbliższych dni poinformujemy jak będą wyglądały zmiany w programie festiwalu" - mówi Ewelina Krysiak, Dyrektor Zarządzający agencji SNAP.

Tak "śpiewała" w Belgradzie. "Dlaczego nikt jej nie powstrzymał?" [WIDEO]

Więcej o: