Ziemiański, Głuchowski, Walliams? Polecamy książki na lato [WAKACYJNA LISTA OSOBISTA]

W dzisiejszej Wakacyjnej Liście Osobistej książki poleca Marcin Łukiańczyk, założyciel serwisu Upolujebooka.pl, wraz z żoną i synem Patrykiem. Każda z siedmiu polecanych przez niego książek będzie do kupienia w księgarni Publio.pl w szaleńczo niskiej cenie 10,90 zł. Sprawdźmy, jakie tytuły poleca na lato..

Tylko 27 lipca e-book w cenie 10,90 zł - "4-godzinne ciało"

Marcin - Kolejna dieta cud? No właśnie NIE, autor książki w przystępny sposób pokazuje nam, co możemy zmienić w naszych nawykach żywieniowych, aby nasze ciało zaczęło zmieniać się w taki sposób, w jaki tego oczekujemy. Autor przetestował wiele ciekawych rozwiązań, konsultując je z lekarzami i naukowcami. Wnioski z jego doświadczeń potrafią być naprawdę zaskakujące, czasami drobna zmiana może mieć olbrzymi wpływ na rezultaty, jakie osiągniemy.

 

Tylko 28 lipca e-book w cenie 10,90 zł - "Monument 14. Tom 1"

Joanna - Chętnie sięgam po apokaliptyczne historie. Jestem fanką powieści "Blackout" i cyklu "Pojutrze". Dlatego zainteresowała mnie seria "Monument", mimo że jest skierowana głównie do młodzieży. "Monument" opisuje historię przetrwania nastolatków i młodszych dzieci, które znalazły się w niecodziennej sytuacji. Ilość wrażeń, tempo akcji oraz sama kreacja bohaterów sprawiają, że całą serię czyta się z wypiekami na twarzy. Szczerze polecam.

 

Tylko 29 lipca e-book w cenie 10,90 zł - "Blackout"

Marcin - Ile czasu najdłużej nie mieliście prądu? Godzinę, kilka godzin, a może kilka dni? A wyobrażaliście sobie, co może się stać, jeśli wszystkim zabrakłoby prądu przez kilka tygodni?

Po przeczytaniu książki dotarło do mnie, co może się stać i jak może wyglądać nasz świat w momencie, kiedy ktoś wyłączy "światło" na dłużej. Żyjąc w miejskiej dżungli i pędząc przed siebie, nie dostrzegamy wielu niebezpieczeństw. Moim zdaniem autor książki w ciekawy sposób pokazuje, na co powinniśmy być przygotowani.

Tylko 30 lipca e-book w cenie 10,90 zł - "Achaja. Tom 1"

Marcin - Do książki nakłonił mnie znajomy, twierdząc, że jest niesamowita. Może wydaje się zabawne, że "stary" facet czyta książkę o tym, jak młoda księżniczka trafia do wojska i walczy o przetrwanie... Ale muszę się przyznać, po przeczytaniu kilku pierwszych rozdziałów wciągnąłem się tak, że nawet nie zauważyłem, kiedy przerobiłem całą serię. Polska fantastyka w świetnym wydaniu, co chwilę na mojej twarzy pojawiał się "banan" wynikający z komicznych zdarzeń opisanych przez autora.

 

Tylko 31 lipca e-book w cenie 10,90 zł - "Tabloid"

Marcin - Czytając komentarze użytkowników serwisu UpolujEbooka.pl o niesamowitych książkach, często wynajduję perełki dla siebie. Tak samo było i tutaj. Podobno życie pisze najbardziej dramatyczne i niewiarygodne historie... Przeczytaj i sprawdź, jak brukowce opowiadają wydarzenia i jak tworzą teksty, które potrafią u nas wywoływać takie emocje.

 

Tylko 1 sierpnia e-book w cenie 10,90 zł - "Coś do ukrycia"

Joanna - Książka idealna na wolny wieczór, gdyż czyta się ją bardzo szybko. Pierwsze rozdziały pochłania się z uśmiechem na twarzy i salwami śmiechu. Kolejne stają się bardziej romantyczne. W ostatnich wyłaniają się prawdy życiowe, którymi warto jest się w życiu kierować, by nie ranić siebie i innych.

 

Tylko 2 sierpnia e-book w cenie 10,90 zł - "Chłopak w sukience"

Patryk - Mając prawie 10 lat, przeczytałem już trzy powieści z tej serii, lubię tego autora i wiem, że niedługo będzie kolejna książka, którą też pewnie kupią mi rodzice.

Widząc książkę oraz jej tytuł zastanawiałem się, o co chodzi z tym chłopakiem w sukience, przecież my chodzimy w spodniach. Autor opowiada o dwunastoletnim Dennisie, który... no właśnie, przeczytajcie sami.