Carrie Fisher miała romans z Davidem Bowiem i Freddiem Mercurym? Tak wynika z nowej biografii

Carrie Fisher nie ukrywała nigdy, że miała szalone życie. W jej najnowszej biografii pojawiły się informacje o intrygujących romansach z młodości - ponoć była bardzo blisko z Davidem Bowiem i Freddiem Mercurym.

Carrie Fisher sama wydawała swoje wspomnienia, w jednej z książek przyznała się nawet do krótkiego związku z Harrisonem Fordem. Teraz pojawi się jej nowa biografia obfitująca w sensacyjne doniesienia. Książka ''Carrie Fisher & Debbie Reynolds'' ukaże się w Wielkiej Brytanii w lipcu.

Carrie Fisher - romans z Davidem Bowiem

Carrie Fisher w wieku 17 lat miała romans ze słynnym piosenkarzem Davidem Bowiem. W 1973 roku zaczynał swoją bujną karierę jako Ziggy Stardust, co bardzo miało imponować nastoletniej Carrie.

O tym romansie historyk Darwin Porter dowiedzieć się miał w latach 80. od aktorki Joan Hackett. Ta była bliską przyjaciółką Fisher, która powiedziała jej, że Bowie wtedy żył głównie dzięki potężnym dawkom kokainy - donosi portal NME.

Carrie Fisher i Freddie Mercury

W tym samym roku Carrie Fisher miała też spotykać się z Freddiem Mercurym, który co prawda gustował w mężczyznach, ale zdarzało mu się uwodzić czasem kobiety. Wokalista Queen tworzył wówczas długotrwały związek z Mary Austin. Fisher ponoć nie chciała niszczyć ich znaczącej relacji.

Te krótkotrwałe związki miały wybuchnąć w 1973 roku - przypominamy, pierwszy epizod ''Gwiezdnych wojen'' trafił do kin w 1977 roku. Według historyków Darwina Portera i Danfortha Prince'a obaj piosenkarze wręcz zdradzili swoich ówczesnych partnerów po to, żeby umawiać się z nastoletnią wówczas Carrie.

Carrie Fisher 

Carrie Fisher w 1973 roku była uczennicą londyńskiej Royal Central School of Speech and Drama. Poznała muzyków na imprezie, na którą poszła ze swoją mamą, aktorką Debbie Reynolds. Zaprosił ją tam Mick Jagger - wokalista the Rolling Stones.

Debbie Reynolds zasłynęła dzięki głównej roli w filmie ''Deszczowa piosenka''. Aktorka na stałe wpisała się do panteonu największych sław Hollywood, przez co jej córka Carrie jeszcze za młodu poznała najsłynniejszych ludzi tamtych czasów. 

Carrie Fisher przez lata cierpiała na chorobę dwubiegunową i zmagała się z alkoholizmem. Zmarła w grudniu 2016 roku na zawał serca.

Książki Carrie Fisher dostępne są w formie ebooków w Publio.pl >>

Na co do kina w czerwcu? "Zimna wojna" z Cannes, "Jurassic Park 5" i miłosna historia Pablo Escobara

Więcej o: