Lubisz czytać kryminały? Polskie wydawnictwo zapłaci ci za ich czytanie w górach

Wydawnictwo W.A.B. ogłosiło, że szuka testera lub testerki kryminałów. Szczęśliwy wybraniec pojedzie na tydzień w góry, gdzie przez tydzień będzie czytać różne kryminały.

Konkurs wydawnictwa W.A.B. to oferta pracy marzeń dla każdego fana krymianłów. Nie dość, że szczęśliwy zwycięzca będzie mógł czytać najświeższe pozycje na rynku wydawniczym, to pojedzie jeszcze w góry i dostanie za to pieniądze.

Wydawnictwo W.A.B. szuka testera kryminałów

Dwa tysiące złotych netto i opłacony pobyt w górach czeka na osobę, która napisze najciekawszą recenzję książki "Lissy" Luki D'Andrei.

Wydawnictwo W.A.B. ogłosiło właśnie konkurs, którego zwycięzca pojedzie na początku przyszłego roku w polskie góry, gdzie będzie się zaczytywać w świeżutkich kryminałach i thrillerach. Czeka go ważne zadanie, bo potem będzie wybrane książki polecać innym miłośnikom gatunku.

Jakie są wymagania? Dość proste. Trzeba kochać książki i mieć lekkie pióro. Do szczęśliwego zwycięzcy należeć potem przyjemność pisania rekomendacji w social mediach.

Co zrobić, żeby wygrać? Należy przeczytać powieść "Lissy", a potem wysłać recenzję ze swoim CV pod adres lissy@gwfoksal.pl. Czasu jest jeszcze sporo, termin upływa wraz z końcem października. Zwycięzca zostanie ogłoszony w listopadzie.

Książki z Wydawnictwa WAB dostępne są w formie ebooków w Publio.pl >>