Lubisz czytać kryminały? Polskie wydawnictwo zapłaci ci za ich czytanie w górach

Wydawnictwo W.A.B. ogłosiło, że szuka testera lub testerki kryminałów. Szczęśliwy wybraniec pojedzie na tydzień w góry, gdzie przez tydzień będzie czytać różne kryminały.

Konkurs wydawnictwa W.A.B. to oferta pracy marzeń dla każdego fana krymianłów. Nie dość, że szczęśliwy zwycięzca będzie mógł czytać najświeższe pozycje na rynku wydawniczym, to pojedzie jeszcze w góry i dostanie za to pieniądze.

Wydawnictwo W.A.B. szuka testera kryminałów

Dwa tysiące złotych netto i opłacony pobyt w górach czeka na osobę, która napisze najciekawszą recenzję książki "Lissy" Luki D'Andrei.

Wydawnictwo W.A.B. ogłosiło właśnie konkurs, którego zwycięzca pojedzie na początku przyszłego roku w polskie góry, gdzie będzie się zaczytywać w świeżutkich kryminałach i thrillerach. Czeka go ważne zadanie, bo potem będzie wybrane książki polecać innym miłośnikom gatunku.

Jakie są wymagania? Dość proste. Trzeba kochać książki i mieć lekkie pióro. Do szczęśliwego zwycięzcy należeć potem przyjemność pisania rekomendacji w social mediach.

Co zrobić, żeby wygrać? Należy przeczytać powieść "Lissy", a potem wysłać recenzję ze swoim CV pod adres lissy@gwfoksal.pl. Czasu jest jeszcze sporo, termin upływa wraz z końcem października. Zwycięzca zostanie ogłoszony w listopadzie.

Książki z Wydawnictwa WAB dostępne są w formie ebooków w Publio.pl >>

Komentarze (11)
Lubisz czytać kryminały? Polskie wydawnictwo zapłaci ci za ich czytanie w górach
Zaloguj się
 • strach_sie_bac

  Oceniono 11 razy 11

  "Co zrobić, żeby wygrać? Należy przeczytać powieść "Lissy", a potem wysłać recenzję ze swoim CV"

  .... a niebawem pojawi się podobne ogłoszenie z wyjazdem na Mazury, tylko trzeba będzie wysłać kolejną recenzję, potem nad morze, następnie wycieczki itd. a gawiedź będzie wysłać recenzje za darmochę. Być może to i prawda z tymi górami, ale ile recenzji w zamian xD xD

 • la_bola

  Oceniono 7 razy 7

  Jaki jest sens wyjazdu w góry, żeby siedzieć i czytać? Zapalonemu czytelnikowi powinni zafundować raczej kanapę i koc.

 • fafarafafafa

  Oceniono 7 razy 7

  Innemi słowy, nikt niczego nie wygra, a chodzi o wypromowanie książki, którą trzeba przeczytać.

 • daga_1

  Oceniono 6 razy 6

  Żeby przeczytać książkę najpierw trzeba ją kupić. Wątpię, żeby była już w bibliotekach. Tysiące osób kupi książkę, przeczyta i wyśle recenzję. A kto wygra i pojedzie w góry tego nie będzie już wiadomo. Ważne, że sprzedaż książki wzrośnie.

 • anusza48

  Oceniono 6 razy 6

  Czytając wielokrotnie tę samą niestrawną do mdłości papkę-mielonkę zastanawiałam się, kiedy to mnie szczęśliwczynię ma czekać ta "Przygoda w górach" i po co, skoro mam czytać książki (?) a nie bawić się anusza48 walker ;-).Przyznaję: nie doczytałam się i - nieco skonsternowana - muszę przyznać rację strachowi-się-bać, że ktoś tu szuka leszka na kajak czyli:może to kolejne atrakcyjne miejsce do czytania na W.A.B.- ia dla naiwnych...Moja konsternacja, natomiast, wynika stąd, że dotychczas Wydawnictwo W.A.B miałam za normalne, porządne czyli uczciwe o czym zaświadczać by miał stosunkowo długi już jego żywot wydawniczy jako-że 17 lat na naszym rynku to całkiem spory szmat czasu.Niestety...chwyciło się ono sposobu, który był praktykowany przez firmy-krzaki powstające mniej-więcej w tym samym czasie co W.A.B. Otóż wybranym kandydatom na tłumaczy wysyłały one - pod tytułem "prosimy o próbkę Pana/Pani pióra" - rozdział książki do przekładu.Próbka, jak to próbka, miała być dana gratis a po j ej dostarczeniu do wydawcy autorom "dziękowano" za współpracę ,gdyż "pana/i tłumaczenie nie odpowiada naszym wymaganiom, standardom czy co tam jeszcze gospodarzom do głowy przyszło.Tylko po jakimś czasie ukazywała się taka książka drukiem a składała się z tychże "próbek" nie trzymających rzekomo poziomu wymagań.
  Jako osoba czytająca nie tylko kryminały ale m.in. i tego wydawnictwa składam niniejszym publicznie solenną obietnicę ,iż od dnia dzisiejszego nie kupię już żadnej książki sygnowanej nazwą W.A.B.

 • zen0biusz

  Oceniono 2 razy 2

  "szczęśliwy zwycięzca będzie mógł czytać najświeższe pozycje na rynku"
  mógł czy musiał?

 • margot452

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe, ile błędów bym znalazła?

 • kresedebarg

  0

  O ile gólalskie przyśpiewki pozwolą czytać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX