Cyberpunk 2077. Powstanie książka o historii Night City, która wprowadzi użytkowników w świat gry

"The World of Cyberpunk 2077" ma wprowadzać użytkowników w świat polskiej superprodukcji. Na dwustu bogato ilustrowanych stronach zawarte będą najważniejsze informacje na temat Night City, broni czy gangów.
Zobacz wideo

Jak podaje "Komputer Świat" przed rozpoczęciem Comic Con: San Diego zapowiedziany został album, który na pewno spodoba się osobom, które wyczekują premiery Cyberpunk 2077. Ilustrowana książka ma być przewodnikiem po świecie gry.

"The World of Cyberpunk 2077" - dostępna w sprzedaży już od kwietnia 2020 roku

Cyberpunk 2077 bazuje na podstawie systemu RPG stworzonego przez amerykańskiego projektanta gier fabularnych Mike'a Pondsmitha. W ostatnim czasie amerykańskie media informowały, że ma powstać nawet film, oparty na fabule gry.

Jak się okazuje wydawnictwo Dark Horse postanowiło stworzyć książkę, w której zawarte zostaną szczegółowe dane o historii Night City, gangach oraz powiązaniach między nimi. Powstanie też rozdział, w którym gracze dowiedzą się wszystkiego o broni i pojazdach, które będą przez nich wykorzystywane w grze.

"The World of Cyberpunk 2077" trafi do sprzedaży 21 kwietnia 2020 roku, czyli pięć dni po premierze gry. Książka będzie kosztować 39,99 dolarów (150 złotych) za wersję papierową i 20 dolarów w wersji elektronicznej. Sprzedaż prowadzona będzie na stronie Amazon.

Więcej o: