Dziennik Donalda Tuska w grudniu trafi do księgarń. "Uczciwi nie mają się czego obawiać"

12 grudnia ukaże się książka przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska, zatytułowana "Szczerze". "Jak mówi obecna władza: uczciwi nie mają się czego obawiać" - skomentował zbliżającą się premierę książki polityk.
Zobacz wideo

Jak informuje Wydawnictwo Agora, książka Donalda Tuska "Szczerze", to "osobisty dziennik opowiadający o kulisach europejskiej polityki i kluczowych momentach polskiej i europejskiej historii ostatnich lat, zawierający także polityczne credo autora".

W książce znajdą się wspomnienia dotyczące m.in. pierwszych kroków Tuska w roli szefa Rady Europejskiej oraz wydarzeń takich jak zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli czy śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Donald Tusk zawarł również w niej "wielowymiarowe i zaskakujące" portrety najważniejszych postaci współczesnej światowej polityki, jak np. Donald Trump, Barack Obama, Angela Merkel i Boris Johnson.

'Szczerze' to znacznie więcej niż książka o kulisach władzy. To również zapisane potoczystym, barwnym językiem polityczne credo Donalda Tuska i opowieść o Europie, która pozostaje wielkim marzeniem. A także o europejskiej polityce, która bywa gorzkim rozczarowaniem

- czytamy w zapowiedzi.

Donald Tusk. "Szczerze"

Książka przewodniczącego Rady Europejskiej ukaże się 12 grudnia.

"Jak mówi obecna władza: uczciwi nie mają się czego obawiać" - napisał na Twitterze Donald Tusk.

<<Reklama>> Książka "Szczerze" jest dostępna w przedsprzedaży w formie e-booka w Publio.pl >>

Więcej o: