#KulturalnaStrefa: Spotkanie live z Tomaszem Samojlikiem

Tomasz Samojlik pokaże Wam na żywo, jak powstają ilustracje do jego książek i dlaczego kartofelki w procesie rysowania są niezmiernie ważne. Spotkanie z autorem już 23 marca o 18:00 w ramach akcji #kulturalnastrefa.

Samojlik to autor książki "Ambaras" oraz współautor (z Adamem Wajrakiem) komiksowej serii o Puszczy Białowieskiej ("Umarły Las", "Nieumarły Las" i "Zew padliny"). Za dnia jest naukowcem, pracownikiem Instytutu Biologii Ssaków Polskiej Akademii Nauk w Białowieży, zajmującym się zawodowo badaniem historii przyrodniczej Puszczy Białowieskiej.

Zapraszamy małych i dużych w poniedziałek (23.03) o godzinie 18:00 na @wydawnictwoAGORA.

Czym jest #KulturalnaStrefa?

Wydawnictwo Agora we współpracy z Gazeta.pl oraz Wyborcza.pl zainicjowało akcję #Kulturalnastrefa - cykl działań online, dzięki którym słuchacze i czytelnicy będą mogli korzystać z kultury bez wychodzenia z domu. Do tej pory mieli okazję m.in. zobaczyć minikoncerty Bovskiej i Małgorzaty Ostrowskiej. 

Koncerty, możliwość wirtualnego spotkania z autorem czy odczyty fragmentów książek to tylko kilka przykładów z działań zaplanowanych na najbliższe tygodnie. Do inicjatywy dołączyły sklepy internetowe: kulturalnysklep.pl oraz publio.pl - na obu stronach można znaleźć będzie atrakcyjne rabaty na muzykę i książki wydawane przez Agorę. Kod, który należy podać przy zakupie to: KULTURALNASTREFA. Ponadto akcja objęta jest patronatem rozgłośni: TOK FM, Rock Radio, Radio Złote Przeboje i Radio Pogoda.

Więcej o: