Marvel udostępnia komiksy do pobrania za darmo. Na start 12 zeszytów

Świetne wieści dla miłośników Marvela. Komiksowy gigant postanowił dać darmowy dostęp do dwunastu zeszytów komiksowych spod swojego szyldu. Możecie pobrać takie tytuły jak "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz" czy "Avengers kontra X-Men".
Zobacz wideo

Marvel przekłada premiery swoich nadchodzących filmów - najbliższą z nich, majową "Czarną Wdowę", przeniósł na 6 listopada. Miłośnicy komiksowych bohaterów nie mogą jednak powiedzieć, że w czasie domowej izolacji pozostawiono ich z pustymi rękami. Jeżeli macie ochotę sięgnąć do źródeł i zobaczyć komiksy, które zainspirowały uwielbiane przez wielu filmy Marvela, teraz jest ku temu świetna okazja - a w dodatku darmowa.

Zobacz też: Córka Stana Lee w mocnych słowach o Marvelu i Disneyu: Nikt nigdy nie potraktował mojego ojca tak źle, jak oni >>

Darmowy dostęp do 12 komiksów Marvela. Wśród nich m.in. przygody Avengersów i Fantastycznej Czwórki

Do 4 maja pobierzecie dwanaście zeszytów z komiksami za pośrednictwem aplikacji Marvel Unlimited (dostępnej zarówno na iOS, jak i na Androida) albo strony Comixology, należącej do Amazona. Lekturę warto zacząć od "Wojny bohaterów", która stanowi podstawę dla wydarzeń prezentowanych w serii kinowych hitów Marvela. Do sprawdzenia są też takie tytuły jak "Avengers kontra X-Men", "Niesamowity Spider-Man: Czerwony goblin" czy "Fantastyczna Czwórka". 

Mamy też zeszyty skupione wokół pojedynczych bohaterów - jest więc "Czarna Wdowa" o Natashy Romanoff, "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz", czyli coś dla fanów Steve'a Rogersa, a także "Kapitan Marvel" kreski Davida Lopeza. Wielbiciele Avengersów oprócz ich zmagań z X-Menami mogą zajrzeć do zeszytów "Avengers: Wojna Kree ze Skrullami" oraz "Avengers By Jason Aaron Vol. 1: The Final Host". Jak zapowiedział Marvel, to dopiero początek inicjatywy udostępniania komiksów za darmo - kolejne już są w przygotowaniu.

Zobacz też: Koniec zamieszania. Już wiadomo, kiedy Disney+ wejdzie do Polski >>

Więcej o: