"Zwi您ki i bezzwi您ki". Sytuacje znane wszystkim, ale pokazane z dystansu i z poczuciem humoru w debiucie Moniki Jas這wskiej

Ksi捫ka "Zwi您ki i bezzwi您ki" - debiut literacki Moniki Jas這wskiej to emocjonalny roller-coaster, na 豉mach niedu瞠j ksi捫eczki g瘰to jest od emocji. I tych przyjemnych i tych mniej przyjemnych.

Autorka za pomocą krótkich scenek zabiera nas w związkowy/bezzwiązkowy świat. Znajdziemy tu erotyki i niepewność pierwszych spotkań, związkowe napięcia, bezzwiązkowe romanse, zdrady i smutek rozstań. Jest wreszcie nieustający strach przed bliskością połączony z tęsknotą za nią. Sytuacje znane wszystkim, ale pokazane z dystansu i z poczuciem humoru. Dlatego czytelnikom tak łatwo się w nich odnaleźć i zobaczyć w nich siebie w krzywym zwierciadle. Chwilami obraz jest kojący, chwilami mocno nieprzyjemny. Jak to w życiu. Jak to w związkach. Jak to w bezzwiązkach.

Zobacz wideo Harry'ego Pottera nikt nam nie zabierze, ale J.K. Rowling internet ktoś mógłby [Popkultura]

Ilustracje do ksi捫ki przygotowała znakomita ilustratorka i rysowniczka Marta Konarzewska, która na co dzień graficznie opiekuje się wydawnictwem Filtry. Jej ilustracje są nieodłącznym elementem „Związków i bezzwiązków”, jeszcze głębiej wprowadzając czytelnika w świat damsko-męskich relacji.

Monika Jasłowska, z wykształcenia sinolożka, na co dzień zajmuje się innowacjami w jednej z polskich korporacji.

Związki i bezzwiązkiZwiązki i bezzwiązki mat. prasowe