Wydawnictwo Agora wydawcą autobiografii Beaty Kozidrak "Beata. Gorąca krew". Premiera 4 maja

4 maja 2021 roku nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się "Beata. Gorąca krew" - autobiografia jednej z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek polskiej muzyki rozrywkowej - Beaty Kozidrak. Dzień premiery książki nie jest przypadkowy - zbiega się z dniem urodzin artystki. Podczas gali Bestsellerów Empiku Beata Kozidrak zapowiadała, że w piątek uślyszymy ważną informację dotyczącą jej autobiografii i jest! Mamy date premiery oraz okładkę.

Ekspresyjna wokalistka, liderka Bajmu, autorka tekstów kultowych piosenek, które zna cała Polska. Teraz Beata Kozidrak odsłania zupełnie nowe oblicze – pisarki, autorki autobiografii "Beata. Gorąca krew".

Zobacz wideo Beata Kozidrak przechytrzyła cenzurę jednym prostym trikiem

Beata Kozidrak opowie o tym, jak powstały jej przeboje i o życiu

Książka ta to opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. "Gorąca krew" to historia o barwnych epizodach kariery Beaty Kozidrak; zdradza kulisy narodzin największych przebojów - od "Piechotą do lata", przez "Białą armię" po "Upiłam się tobą" - i ich ukryte znaczenia. To również książka o przemianie: dziewczyny w męskim świecie w liderkę rockowej grupy, pełnej kompleksów nastolatki w pewną siebie kobietę, córki w matkę, nieśmiałej nastoletniej poetki w autorkę przebojów, które zna cała Polska. Autorka odważnie opowiada również o prywatnym życiu - pod nieustanną obserwacją mediów i presją sukcesu.

Jacek CyganJ.Cygan: "Dumkę" napisałem dla Izabelli Scorupco, ale ona się nie zgodziła

Książka zarówno w formie papierowej, cyfrowej oraz audio będzie dostępna w sprzedaży od 4 maja, a już teraz można zamawiać ją w przedsprzedaży tutaj.

Wydawnictwo Agora specjalizuje się w literaturze faktu i biografiach, choć w jego ofercie nie brakuje także książek historycznych, poradników, wywiadów, książek dla dzieci a także literatury pięknej, gatunkowej oraz popularnej. Wśród autorów wydawnictwa wymienić można m.in., Magdalenę Grzebałkowską Jacka Hugo-Badera, Pawła Piotra Reszkę, Stanisława Łubieńskiego, Tomasza Stawiszyńskiego, Magdalenę Parys, prof. Jerzego Bralczyka, , Katarzynę Boni, Adama Wajraka, Tatianę Mindewicz-Puacz , Michała Rusinka, czy Wojciecha Mikołuszko. Wydawnictwo Agora jest też polskim wydawcą książek Michelle Obamy, Baracka Obamy, Anne Applebaum czy najnowszej książki Billa Gatesa.

<<Reklama>> Ebook "Beata. Gorąca krew" dostępny jest w Publio.pl >>

Milionerzy w 2008 roku"Milionerzy" - znika pytanie do publiczności, będzie nowe koło ratunkowe

Więcej o: