Książki świąteczne obyczajowe i erotyczne - nowości

Ledwie kilka dni temu sypnął pierwszy śnieg, a półki księgarni już uginają się od świątecznych i zimowych propozycji. Co ciekawego czeka nas w tym roku? Oto przegląd nowości i zapowiedzi książkowych, w których zima i święta są czymś więcej, niż tylko tłem. Część z tych książek wprowadzi Was w magiczny klimat zbliżających się dni, część rozbawi, a niektóre... zmrożą krew w żyłach. Bo święta i zima są w tych tytułach zaprezentowane na wiele różnych sposobów.

Książki świąteczne - literatura obyczajowa

Koniec roku to prawdziwe święta dla miłośników literatury obyczajowej. Książek z tego gatunku jest tyle, że aż ciężko ograniczyć się do wymienienia ledwie kilku. Chociaż ja wspomnę parę z nich, pamiętajcie, że wybór jest ogromny.

"Siedem życzeń" - data premiery: 06.10.2021

Ten tytuł pojawił się na rynku prawie dwa miesiące temu! Czy ktoś myślał wtedy o świętach? Teraz z pewnością opowieści o przygotowaniach do Wigilii będą nam bliższe. „Siedem życzeń" to antologia, która zafunduje czytelnikom prawdziwie rodzinną atmosferę, nie zabraknie w niej jednak miejsca na problemy i troski.

Zobacz wideo Wracają bohaterki "Seksu w wielkim mieście" [POPkultura]

"Zasypani zakochani", Agnieszka Lingas-Łoniewska - data premiery: 13.10.2021

Za sprawą tej powieści ruszymy w góry, by obserwować jak Anastazja uwija się w pensjonacie. Miała tylko pomagać babci, ale ta... zakochała się w pewnym Włochu. Dziewczyna zostaje więc sama z całym pensjonatem, a Hubert, stały klient, nie zamierza dawać jej taryfy ulgowej. Mężczyzna jest też bardzo tajemniczy, a Anastazja, miłośniczka kryminałów, powoli zaczyna tworzyć kilka hipotez na jego temat. Czy któraś z nich będzie trafna?

"Dobrze, że jesteś", Gabriela Gargaś - data premiery: 27.10.2021

Gabriela Gargaś to autorka, która wie jak wzruszyć czytelników. Tym razem Borys i Zoja stwierdzają, że to nie jest ich moment na miłość i obiecują sobie, że jeszcze się kiedyś spotkają. Wybierają nawet datę. Jednak na spotkanie przychodzi tylko ona. Czy Borys, świąteczny sceptyk, zmienił zdanie? A może coś stanęło mu na drodze?

"O psie, który uratował święta", W. Bruce Cameron - data premiery: 13.10.2021

Julianna z całych sił stara się utrzymać w kupie rodzinę, w której nie dzieje się dobrze. Każdy ma swoje problemy, a ją na domiar złego łapie choroba. Czy w takiej sytuacji szczeniak do opieki to dobry pomysł? On jednak już tu jest i wymaga troski oraz wsparcia. Jak z resztą oni wszyscy. Czy czworonóg zbliży ich do siebie?

Więcej o książkach poczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Literatura erotyczna

Nie każda marzy o romantycznych pocałunkach pod jemiołą. Niektóre wolą Mikołajowi powiedzieć wprost, że były bardzo niegrzeczne w tym roku.

"Lista niegrzecznych prezentów" - data premiery: 13.10.2021

Tym razem jest to zbiór opowiadań, które mają za zadanie rozpalić wyobraźnię czytelnika w zimne wieczory. Bohaterki tej antologii bardziej, niż o liście prezentów, myśleć będą o liście pragnień.

"Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty", Anna Langner - data premiery: 13.10.2021

Ginger kocha święta, ale muszą być one idealne. Zupełnie inaczej do życia podchodzi niepokorny Jason, który wprowadzi w życie dziewczyny wiele nieplanowanych atrakcji. A jedną z nich jest fakt, że już wkrótce będą przybranym rodzeństwem.

Poradniki, literatura faktu, młodzieżowa, kryminały, literatura grozy i piękna? Książki świąteczne z tych kategorii znajdziesz w serwisie nakanapie.pl.

<<Reklama>> Proponowane książki dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: