Matthew Perry wydaje książkę. "Wzloty były wysokie, a upadki bolesne"

Po dwudziestu ośmiu latach od premiery Przyjaciół Matthew Perry postanowił wreszcie opisać swoją historię. Wiadomo już, że książka "Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing" ukaże się także na polskim rynku.

Życie Matthew Perry’ego zmieniło się po przyjęciu roli w "Przyjaciołach". Z dnia na dzień z aktora grającego niewielkie role komediowe stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Ameryki. Sława przyniosła mu nie tylko duże pieniądze, ale też poddała go ogromnej presji, z którą nie umiał sobie poradzić.

Spice Girls w 2019 rokuCzy wreszcie Spice Girls wystąpią razem? Jeśli nie teraz, to chyba już nigdy

Matthew Perry wydaje autobiografię. "Przeżyłem, by opowiedzieć tę historię, choć czasem wydawało się, że to się nie uda"

O problemach i nałogach Matthew Perry’ego od wielu lat krążyły plotki, on sam nie ukrywał, że w pewnym momencie przestał kontrolować swoje życie do tego stopnia, że nie pamięta pracy nad trzema sezonami serialu. Postać Chandlera Binga, obdarzonego charakterystycznym poczuciem humoru, jednego z najbardziej kochanych bohaterów "Przyjaciół", stworzył człowiek, który wielokrotnie stał na krawędzi.

Zobacz wideo "Przyjaciele: Spotkanie po latach" - zwiastun

We "Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing" Perry opowiada o swojej utraconej miłości i o przyjaciołach, którzy nie odwrócili się od niego nawet w najmroczniejszych dniach. Ogłaszając premierę, Perry napisał:

Tyle o mnie napisano w przeszłości. Pomyślałem, że nadszedł czas, by ludzie usłyszeli moje własne słowa. Wzloty były wysokie, a upadki bolesne. Ale przeżyłem, by opowiedzieć tę historię, choć czasem wydawało się, że to się nie uda. Wszystko tu jest.

Więcej informacji o książkach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Britney SpearsJej rodzina może się bać. Teraz to Britney Spears napisze autobiografię

- Autobiografia Perry’ego to przede wszystkim opowieść człowieka, który od lat zmaga się ze swoimi demonami. To także historia niezwykle zdolnego i przenikliwego twórcy, obdarzonego niebywałym talentem komicznym. Jest wreszcie spojrzeniem za kulisy najsłynniejszej bodaj produkcji telewizyjnej, oglądanej przez kolejne pokolenia. Bardzo się cieszę, że to właśnie W.A.B. wyda tę książkę po polsku. Polecam ją nie tylko tym, którzy kochają "Friendsów" – komentuje Anna Dziewit Meller, dyrektorka wydawnicza i redaktorka naczelna Grupy Wydawniczej Foksal.

Amerykańska premiera planowana jest na listopad. Datę polskiego wydania ogłosimy najszybciej jak to będzie możliwe.

Więcej o: